Prihláste sa ZDARMA a spoznajte partnera, ktorý sa k Vám naozaj hodí:
Som
Hľadám
Vaše osobné údaje sú prísne dôverné.
Teraz registrácia zdarma
Poznáte z TV:

V spolupráci s odborníkmi z oblasti psychológie pre Vás tím Partner na úrovni pripravuje zaujímavé články o vzťahoch, láske a hľadaní partnera. Hľadáte tipy na zoznamovanie? Prečítajte si náš Plán úspechu.

Zoznamka Partner na úrovni zaručuje bezpečnosť a anonymitu Vašich osobných údajov. Údaje na Vašom profile vidia iba partneri, ktorých Vám navrhneme. Nežiaduci návrh môžete kedykoľvek vymazať. Viac informácií o bezpečnosti na Partner na úrovni nájdete tu.

Partner na úrovni patrí do skupiny najväčších internetových zoznamiek v Európe. U nás pomáhame svojim členom nájsť dlhotrvajúce a šťastné vzťahy. Riadime sa dvoma zásadami: vedecky podloženými návrhmi partnerov a garanciou kvalitného zákazníckeho servisu.

Partner na úrovni je súčasťou materskej firmy Affinitas, ktorá má po svete viac ako 13 miliónov spokojných členov. Affinitas prevádzkuje zoznamovacie portály už viac ako 5 rokov a vďaka nim sa každý deň zoznámi viac ako 50 párov. Veľa z nich nám posiela svoj príbehy. Dúfame, že čoskoro aj naša zoznamka na Slovensku, bude môcť uverejniť prvý príbeh úspešného zoznámenia.

3 hlavné dôvody... ... prečo sa rozhodnúť pre Partner na úrovni:
 •   kvalitné a vedecky podložené návrhy partnerov
 •   anonymita a bezpečnosť
 •   kvalitný a špičkovo vyškolený zákaznícky servis dostupný pomocou chatu a e-mailov

Zoznamka Partner na úrovni

V Slovenskej republike hľadajú svojich partnerov na internetových zoznamkách tisíce a tisíce osamelých ľudí. S metódou návrhu ideálneho partnera je možné zoznámenie radikálne zjednodušiť. Každý používateľ pri registrácii vyplní vedecky podložený osobnostný test, na základe ktorého sú mu ponúkaní len tí partneri, ktorí mu vyhovujú z hľadiska psychologických a povahových vlastností. Pri hľadaní teda máte istotu, že vám vyhovuje nielen profil používateľa, ale aj skutočný človek za ním.

Tipy a triky ako sa zoznámiť

Nájsť na internete partnera a vybudovať trvalý vzťah nie je jednoduchá záležitosť. Chceme Vám situáciu čo najviac uľahčiť, preto nájdete v Poradni Partner na úrovni odborné tipy a triky ako sa zoznámiť, ako si udržať vzťah a ďaľšie. Poradíme Vám, ako využívať funkcie online zoznamky, na čo si dať pozor a pri čom sa nenechať nachytať. Prečítate si, ako by sa vzťah nadviazaný na internete mal vyvíjať ďalej, ako by mohlo ideálne prebiehať Vaše prvé rande, a ako pokračovať až k pevnému vzťahu a veľkej a nekonečnej láske... V tíme máme skúsených psychológov, ktorí sa zaoberajú ľudskými vzťahmi na vedeckej úrovni. So svojimi tipmi a trikmi sú tu len pre Vás. Nájdite si prostredníctvom zoznamky Partner na úrovni partnera svojich snov!


Odborná hovorkyňa

Zoznámenie na Slovensku

 • Zoznamka Bratislava
 • Zoznamka Trnava
 • Zoznamka Nitra
 • Zoznamka Trenčín
 • Zoznamka Žilina
 • Zoznamka Banská Bystrica
 • Zoznamka Prešov
 • Zoznamka Košice

Vzťahy, psychológia a zoznamovanie

Doporučujeme články na témy

Medzinárodná spolupráca

Existuje viac možností, ako nájsť si lásku medzinárodne. Zoznamka Partner na úrovni je súčasťou materskej firmy Affinitas, ktorá prevádzkuje zoznamovacie portály v 20-tich krajinách už viac ako 5 rokov.

Vaša , odborná poradkyňa portálu Partnernaurovni.sk