Plán úspechu

Redakcia Partner na úrovni, Marec 2013

 

 

Aké výhody prináša VIP členstvo a aké sú jeho ceny na Partner na úrovni?

 
Zoznamovanie sa cez internet sa stále vyvíja. Dôvodom môže byť fakt, že zoznamky fungujú ako účinný spôsob, ako nájsť vhodného partnera alebo partnerku. 
 
ceny na Partnernaurovni.skPonuka inzerátov a online zoznamiek je na Slovensku pomerne široká. Líšia sa od seba cenou, funkciami, zameraním cieľovou skupinou a je len na Vás, ktorú z nich vyskúšate.
 
Niektoré je možné využívať úplne zadarmo, iné so vstupným poplatkom a tiež existujú tie, pri ktorých platíte za nadštandardné služby. Ceny niektorých stúpajú do závratných výšok a Vy si musíte sami stanoviť, koľko ste ochotní za takúto službu zaplatiť. 
 
U nás poskytujeme najmä platené členstvá, a preto Vám chceme vysvetliť všetky výhody, ktoré za Vaše peniaze dostanete, aj ako sa ceny na Partner na úrovni pohybujú. 
 
Medzi hlavné výhody nášho plateného členstva patrí manuálne schvaľovanie informácií v profiloch našich používateľov. V prvom rade je náš portál určený tým, ktorí hľadajú vážny vzťah a preto naše pravidlá neumožňujú našim používateľom vkladať do svojich profilov hanlivé obsahy, nedovoľujú registrovať sa používateľom, ktorí sú v manželskom zväzku a vkladať fotografie stiahnuté z internetu. 
 
U iných zoznamiek sa musíte preberať rozsiahlym množstvom profilov, aby ste našli niekoho, kto aspoň čiastočne vyhovuje vašim požiadavkám a má s Vami nejaké spoločné záujmy. Aj tak ale jeho alebo jej vlastnosti po ľubovoľnom spôsobe vyplnenia profilu, nie je možné na prvý pohľad rozoznať. Môže sa teda stať, že aj keď sa predsa len s niekým zoznámite, neskôr vyplávajú na povrch vlastnosti, ktoré môžu byť prekážkou.
 
Výhody Partner na úrovni oproti iným zoznamkám
 
Na Partnernaurovni.sk používame metódu matching , ktorej základom je rozsiahly a podrobný test osobnosti. Každý používateľ má možnosť úprimne vyplniť test vrátane svojich vlastností, záujmov a požiadaviek na svojho partnera. Vďaka matchingu sa potom porovnávajú profily jednotlivých používateľov a podľa informácií, ktoré o sebe do testu zadali, im VIP sú navrhnutí najvhodnejšie partneri, s ktorými majú veľa spoločného. 
Nekonečné preberanie sa profilmi s minimom informácií na iných zoznamkách teda odpadá, rovnako ako riskantné odpisovania niekomu, kto vo svojom profile nemá žiadne podrobnejšie informácie. Výhody tejto metódy sú markantné.
 
Naša metóda matching je podložená najnovšími vedeckými poznatkami a rovnako ako celý náš portál sa stále zlepšuje a vyvíja. Preto neustále rozširujeme ponuku funkcií, ktoré Vám uľahčia zoznámenie a umožnia nastaviť profil tak, aby ste našli vhodného partnera. Dokonca už pri základnom neplatenom členstve získate vyplnením osobnostného testu zadarmo detailný profil osobnosti a tiež možnosť sa podrobnejšie zoznámiť s funkciami našej zoznamky, čo Vám veľmi uľahčí aj prechod na VIP členstvo. Ceny na Partner na úrovni za také členstvo sú primerané nákladom vynaloženým na chod portálu a ponúkaným nadštandardným službám.
 
V prípade akýchkoľvek problémov alebo otázok je Vám v pracovné dni k dispozícii náš vyškolený tím zákazníckeho servisu, ktorý Vám pomôže s akýmikoľvek nejasnosťami, vrátane zodpovedania prípadných otázok ohľadom cien a platieb. Aby sme zaistili čo najvyššiu mieru bezpečnosti a kvality, je serióznosť a dôveryhodnosť textov aj fotografií všetkých užívateľov jednotlivo manuálne kontrolovaná a schvaľovaná.
 
Na iných zoznamkách sú tiež často Vaše údaje verejné a môže ich vidieť každý. Partner na úrovni dbá na Vašu úplnú bezpečnosť, preto zaisťuje vysokú ochranu osobných údajov a dát (dokonca všetky údaje, poskytnuté od registrácie, resp. prihlásenia (vrátane tých platobných), sú prenášané zakódovaným certifikátom SSL - Secure Socket Layer).
 
Aké sú ceny Partner na úrovni?
 
Na Partner na úrovni existujú dve možnosti plateného členstva. Okrem VIP účtu, ktoré Vám ponúka len obmedzený počet funkcií, si môžete zaobstarať výhodnejší VIP plus účet. Ceny na Partner na úrovni spojené s VIP plus účtom sa líšia podľa doby, na ktorú sa rozhodnete tento typ členstva využívať. Zatiaľ čo cena za iba jeden mesiac VIP plus členstva stojí 30,95 EUR, za trojmesačný účet potom vychádza cena za jeden mesiac len 24,95 EUR. Ak sa rozhodnete pre polročné VIP plus členstvo, zníži sa cena za mesiac na 16,45 EUR a pri ročnom predplatnom je cena za mesiac iba 11,45 EUR.
 
Bez ohľadu na dĺžku Vášho plateného VIP účtu na Partnernaurovni.sk máte nárok na všetky výsady, ktoré tento druh účtu prináša. Okrem výhod základného členstva, teda vedecky podloženého osobnostného profilu, návrhov vhodných partnerov a príjmu správ, ponúka VIP plus členstvo veľa významných výhod. Konkrétne je to neobmedzený príjem a odosielanie správ, možnosť prezerania fotografií, častejšie umiestňovanie v profiloch ostatných užívateľov, overenie profilu, potvrdenie o prečítaní Vami zaslanej správy a možnosť stiahnuť si svoj podrobný profil osobnosti.
 
 
 
Prajeme Vám veľa úspechov pri hľadaní partnera!
 
 
 
 
 
Mohlo by Vás zaujímať aj:
 
 
 
 
 
 
 
Máte otázku k článku? Napíšte nám na redakcia@partnernaurovni.sk.
 
Ak máte otázku k členstvu alebo používateľskému kontu, navštívte stránku Zákaznícky servis.
 
 

 

Total votes: 549
Hodnotenie článku: "Ceny na Partner na úrovni – aké výhody ponúka VIP členstvo?". Priemerná známka 3.11 z 5 Počet hlasov: 549 Stimmen.
| |
  Zanechať komentár:

 
  Komentárov k "Ceny na Partner na úrovni – aké výhody ponúka VIP členstvo?":
Ivana Ďurišová napísal/a:
18.01.2015

Dobrý deň,
chcela by som si zrušiť to platené VIP-Plus členstvo, ktoré som zaplatila na rok. Som tu registrovaná ešte len pár dní, tak ak sa to dá zrušiť, tak vás prosím o zrušenie. Ďakujem :)

Odpovedať
Partner na úrovni napísal/a:
21.01.2015

Dobrý deň,
informácie o ukončení členstva a zrušení Vášho používateľského konta nájdete v článku určenom tejto téme: http://www.partnernaurovni.sk/poradna/plan-uspechu/posledne-kroky

Ak chcete odstúpiť od zmluvy, podrobné informácie nájdete v našich Všeobecných podmienkach - v Poučení o možnosti odstúpiť od zmluvy: http://www.partnernaurovni.sk/vseobecne-podmienky

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností sa tiež môžete kedykoľvek obrátiť na náš Zákaznícky servis: http://www.partnernaurovni.sk/zakaznicky-servis

S pozdravom,

Váš tím Partner na úrovni

Odpovedať
Andrej napísal/a:
29.12.2014

Dobrý večer, ja som už viackrát písal na váš zákaznícky servis a vždy som dostal len zautomatizovaný email. A hlavne by som si chcel zrušiť to platené VIP-Plus členstvo,ktoré tu mám na mesiac a nestojím o to, aby mi bolo aj ďalej predlžované. Dúfam, že po mesiaci bude toto platené členstvo ukončené tak, ako som už niekoľkokrát žiadal a vypisoval váš online formulár. Robím to preto, že sa chcem vyhnúť poplatkom z omeškania a stihnúť to ešte vo výpovednej dobe. Ďakujem.

Odpovedať
Partner na úrovni napísal/a:
13.01.2015

Dobrý deň,

ak ste postupovali podľa pokynov na podanie výpovede a obdržali potvrdzujúci e-mail, malo by byť všetko v poriadku. Stav svojho členstva si môžete overiť po prihlásení do Vášho používateľského profilu: pod ikonkou Používateľské konto si zvolíte záložku "Členstvo", kde by mal byť uvedený stav Vášho členstva. Môžete sa však opäť obrátiť na Zákaznícky servis so žiadosťou o kontrolu Vašich nastavení. (http://www.partnernaurovni.sk/zakaznicky-servis) Tu Vám potvrdia, či všetko prebehlo bez problémov.

Váš tím Partner na úrovni

Odpovedať
Jozef Maderič napísal/a:
05.11.2014

Dobrý večer,prečo sa ten poplatok nedá zaplatiť cez sms? Za skorú odpoveď ďakujem.

Odpovedať
Partner na úrovni napísal/a:
06.11.2014

Dobrý deň,
platba za členstvo prostredníctvom SMS správy na našej stránke nie je možná, ani ju v blízkej budúcnosti neplánujeme zaviesť. Platby prostredníctvom SMS správ sa používajú prevažne pri menších sumách a častokrát sú takéto prevody limitované výškou platenej sumy. Pre platbu členstva však môžete využiť iné, rovnako rýchle a pohodlné spôsoby (platba kartou, prostredníctvom platobnej brány TrustPay alebo PayPal), o ktorých sa podrobnejšie dozviete napríklad v tomto článku: http://www.partnernaurovni.sk/pomoc/vip-clenstvo/sposoby-platby
V prípade akýchkoľvek otázok o členstve alebo spôsoboch platby sa neváhajte kedykoľvek obrátiť na náš Zákaznícky servis: http://www.partnernaurovni.sk/zakaznicky-servis
Prajeme Vám veľa šťastia pri zoznamovaní!
Váš tím Partner na úrovni

Odpovedať
load