Kariéra

Nájdite prácu u nás!


Ste pripravení rásť spoločne s nami?

Na portáli Partnernaurovni.sk ponúkame ľuďom službu, ktorá im pomáha nájsť toho pravého partnera. Vieme preto veľa o tom, kto sa k sebe hodí a to nielen v láske, ale aj v práci! Ako rýchlo rastúca spoločnosť stále hľadáme ľudí, ktorí zodpovedajú našim potrebám a zapadnú do nášho tímu. Pevne veríme v to, že pozitívna pracovná atmosféra a dobrá nálada majú zásadný vplyv na efektivitu práce a tým aj na kvalitu produktu!

Naši zamestnanci oceňujú plochou hierarchiu a "politiku otvorených dverí", rovnako ako fakt, že každý zamestnanec preberá zodpovednosť za vlastné projekty. Práca pre Partnernaurovni.sk  - či už na plný úväzok, alebo v rámci stáže - znamená podieľať sa na úspechu našej platformy plnením úloh veľkého významu.

Objavte svet, ktorý sa skrýva za jednou z najúspešnejších a najrýchlejšie rastúcich zoznamiek v Európe - staňte sa súčasťou tímu spoločnosti Spark Networks Services!

Spark Networks Services GmbH, established in 2008, combines the fascinating topic of love – with modern start-up culture. Our matchmaking brands (e.g. elitesingles.com) address ambitious singles looking for a long-lasting, romantic relationship.

Our team consists of 300 employees from more than 30 different nations. We not only match singles from all over the world but also take care that everyone develops his or her professional skills. We inspire and motivate each other in order to keep up with our member’s needs and keep on trend by constantly improving our products.

Kariéra

Stále miesta

Slovenský agent zákazníckeho servisu