Kariéra

Nájdite prácu u nás!


Práca na Partnernaurovni.sk - vaša skvelá šanca

Ste pripravení rásť spoločne s nami?

Na portále Partnernaurovni.sk ponúkame ľuďom službu, ktorá im pomáha nájsť toho pravého partnera. Vieme preto veľa o tom, kto sa k sebe hodí a to nielen v láske, ale aj v práci! Ako rýchlo rastúca spoločnosť stále hľadáme ľudí, ktorí zodpovedajú našim potrebám a zapadnú do nášho tímu. Pevne veríme v to, že pozitívna pracovná atmosféra a dobrá nálada majú zásadný vplyv na efektivitu práce a tým aj na kvalitu produktu! 
Naši zamestnanci oceňujú plochou hierarchiu a "politiku otvorených dverí", rovnako ako fakt, že každý zamestnanec preberá zodpovednosť za vlastné projekty. Práca na portále Partnernaurovni.sk  - či už na plný úväzok, alebo v rámci stáže - znamená podieľať sa na úspechu našej platformy plnením úloh veľkého významu.
Objavte svet, ktorý sa skrýva za jednou z najúspešnejších a najrýchlejšie rastúcich zoznamiek v Európe - staňte sa súčasťou tímu spoločnosti Affinitas!

 

 

 

O Partnernaurovni.sk

Spoločnosť Affinitas s.r.o, ktorá prevádzkuje Partnernaurovni.sk, je jedna z popredných online zoznamovacích spoločností v Európe. Partnernaurovni.sk sa zameriava na nezadaných, ktorí hľadajú úspešný a dlhodobý vzťah. Náš princíp matchmakingu je založený na rozsiahlom osobnostnom dotazníku za účelom rozpoznania kompatibility registrovaných užívateľov. Partnernaurovni.sk momentálne zamestnáva viac ako 300 vysoko kvalifikovaných ľudí v centre Berlína a aktívne pôsobí napr. V krajinách ako Belgicko, Rakúsko, Česká republika, Francúzsko, Taliansko, Nemecko, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Rusko, Španielsko, Švajčiarsko, Maďarsko a Turecko.

 

Kariéra

Stále miesta

Slovenský agent zákazníckeho servisu