Single na dovolenke? Ideálna šanca nájsť si partnera

muž na pláži

Dovolenka je pre väčšinou z nás čas voľna a výletov, ale čo ak nie ste momentálne vo vzťahu? Byť single na dovolenke môže byť dobrou príležitosťou k zoznámeniu sa s novými ľuďmi. Urobili sme prieskum medzi nezadanými a povieme vám, ako môžete svoje šance pri hľadaní partnera zvýšiť.

Opýtali sme sa takmer 800 nezadaných dovolenkárov na to, ako si zoznamovanie na cestách predstavujú. Pozrite si naše 3 tipy:

1. Bežte na výlet do prírody

Až 30% nezadaných žien a 38 % mužov sa najradšej chodí zrelaxovať do prírody niekde na Slovensku. S touto skupinou sa preto ľahšie zoznámite pri bryndzových haluškách niekde na salaši než pri drinku v plážovom bare.

Ak teda radšej nosíte trekingové topánky ako gumové žabky proti morským ježkom, zabaľte si ruksak, deku a olovrant. Nikdy neviete, kto sa môže pritrafiť na nečakaný piknik na lúke.

Hľadáte niekoho s podobnými hodnotami? Skúste našu kresťanskú zoznamku

2. Single na dovolenke: zájdite do plážového baru

Ak ste sa však ocitli bez vzťahu práve v lete alebo dovolenkujte v nejakej tropickej krajine, pláže sú tradične jedným z najlepších zoznamovacích miest.

Podľa našej ankety bude totiž až 22 % nezadaných práve niekde pri vode. A to je slušná šanca, že na niektorých z nich natrafíte.

Mnohí z nich budú ale dovolenku tráviť v spoločnosti priateľov či rodiny, a tak by sa mohlo zdať, že šance na kontakt sú vopred zmarené. Nenechajte sa však odradiť a využite príležitosti, ktoré sa ponúkajú. Pozvanie na drink do plážového baru, či len obyčajná ponuka pomoci s nafukovačkou vedia roztopiť aj tie najtuhšie úvodné ľady.

ľudia na párty

3. Poddajte sa horúčke sobotňajšej noci

A nemusí byť ani sobota, dokonca ani noc. Zájdite do miestneho baru alebo klubu. Podľa 28 % respondentov z nášho prieskumu sú ideálnym miestom pre zoznámenie. Single na dovolenke tak pravdepodobne dlho nezostanete.

Pre 44 % single dovolenkárov sú práve vtipné historky o zoznámení tými, na ktoré sa najlepšie spomína na oslavách výročí či na svadbách.

Single na dovolenke a zadaní po návrate?

Letné romániky sa preto volajú letné, lebo vydržia iba do odletu z dovolenky, v tom lepšom prípade do prvých jesenných dažďov. Drvivá väčšina nezadaných je ale presvedčených, že z dovolenkového romániku môže vzniknúť skutočný vzťah. Pozrite si dôvody:

  • Žijeme v dobe internetu, mobilov a kamier. Udržať kontakt aj po tom, čo sa vaše cesty rozišli, nebolo nikdy ľahšie.
  • Strávili ste spolu čas na mieste, ktoré ste si obaja vybrali pre oddych a relax. Či už ste sa spoznali na pláži, na horskom hrebeni alebo v katakombách zrúcanín stredovekého hradu, máte niečo spoločné a dokázali ste si túto záľubu spoločne vychutnať.
  • Rozprávali ste sa o svojich životoch a rodinách. Prípadne ste už niektorých rodinných príslušníkov mali možnosť aj stretnúť.
  • Prebrali ste možno vaše očakávania od budúceho vzťahu. Ak sa obaja zhodnete, že neostane len pri letnej láske, tak môžete aj po návrate domov veselo pokračovať v utužovaní vzťahu.
  • Aj vzťah na diaľku sa dá zvládnuť. A po čase sa dá premeniť na vzťah bez dochádzania.

Nájdite s nami partnera na dovolenku

Z dovolenkovej lásky sa môže vykľuť tá pravá, no nie každému sa to musí podariť. To však neznamená, že si domov neprinesiete kopu krásnych spomienok a partnera na budúcu dovolenku môžete vďaka Partner na úrovni hľadať kedykoľvek.

A aby Vám zoznamovanie na dovolenke šlo ešte ľahšie, pripravili sme pre Vás stručný návod. Stačí kliknúť na obrázok.

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni