Som:
Prosím zadajte svoje pohlavie.
Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu.
Prosím zadajte platné heslo
« Vráťte sa na predchádzajúci krok
Zoznamka zadarmo
č.1
Jednotka v zoznamovaní

Sme jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku.

48%
Podiel žien

Medzi našimi členmi je skoro rovnaký podiel žien a mužov.

100%
Kontrola profilov

Manuálna kontrola zaisťuje čo najvyššiu kvalitu portálu

Čo ponúka naša zoznamka zadarmo?

Zoznamka zadarmo

Sme online zoznamovacia agentúra pre nezadaných s vysokými nárokmi a snažíme sa tak poskytovať špičkové služby a servis svojim používateľom. Z tohto dôvodu je členstvo na našom portáli platené. Aj Vy si však môžete úplne zadarmo vyskúšať, ako to celé funguje! Čo teda ponúka naša zoznamka zadarmo, a prečo sa zaregistrovať už dnes, Vám povieme v článku.pár v kaviarni

Zoznamka zadarmo – funkcie bezplatnej registrácie:

Registrácia na našej serióznej zoznamke sa od ostatných na trhu líši. Je totiž skôr prvým krokom, ktorý má slúžiť tomu, aby si používateľ vyskúšal ako celý systém funguje. Registrovaný člen má možnosť sa zorientovať a vyskúšať si ako funguje navrhovanie partnerov a či mu vyhovuje rozhranie webovej stránky. Z tohoto dôvodu umožňuje registrovaným členom naša zoznamka zadarmo prístup k týmto funkciám:

1. Vedecky podložený test osobnosti

Náš test osobnosti je najrozsiahlejším dotazníkom v Európe a skladá sa z demografických, osobnostných a psychologických kritérií. Psychologická časť testu vznikla na základe modelu „Big Five Personality Traits“ (5–faktorový model osobnostných rysov), ktorý je jedným z najúspešnejších konceptov modernej psychológie. Po jeho dôkladnom vyplnení dostanete vyhodnotenie piatich rysov Vašej osobnosti – svedomitosti, emočnej stability, prívetivosti, otvorenosti a extroverzie, ktoré sú faktormi pri navrhovaní partnera, ktorý sa k Vám skutočne hodí.

2. Návrhy partnerov prostredníctvom matchingu

Navrhovanie partnerov, ktorí sa k Vám hodia prebieha na základe metódy tzv. matchingu, a to aj pri neplatenom členstve. Faktormi, ktoré tento systém berie do úvahy, sú najmä výsledky osobnostného testu a Vami zadané kritériá. Cieľom tohto systému je poskytnúť používateľovi na výber kontakty na partnerov, ktorí sa k nemu hodia a môžu ho reálne zaujať, a zabrániť tak tomu, aby sa človek stratil medzi stovkami obyčajných profilov, z ktorých sa častokrát dozvie len minimum informácií.

3. Vysoká úroveň bezpečnosti a ochrany údajov

Partner na úrovni dáva mimoriadny dôraz na ochranu údajov a súkromia svojich používateľov. Preto, na rozdiel od iných zoznamiek voľne prístupných na internete, nikto, kto nie je používateľom, ani nikto, komu nie ste navrhnutí, alebo ho neoslovíte, nemôže vidieť žiadne Vaše údaje alebo fotografie. Zároveň všetky informácie, ktoré nám poskytnete od momentu Vašej registrácie sú prenášané s kódovanými certifikátmi SSL (Secure Socket Layer) a pred nepovolaným prístupom ich chráni Firewall.

4. Špičkový zákaznícky servis

Všetkým používateľom bez rozdielu tiež naša zoznamka zadarmo umožňuje využívať služby nášho profesionálne vyškoleného zákazníckeho servisu. Sem sa môžete prostredníctvom e-mailu alebo chatu obrátiť s akýmikoľvek otázkami o fungovaní portálu či členstve a môžete sa spoľahnúť na ochotu a profesionalitu jeho zamestnancov.

Vyskúšajte Partner na úrovni zdarma

Ak hľadáte vážny vzťah a premýšľate nad tým, na ktorej zoznamke si založiť profil, môžete najskôr vyskúšať Partner na úrovni zdarma a rozmyslieť si, či Vám bude náš systém vyhovovať. Zoznámiť sa je samozrejme možné aj bez plateného členstva, funkcie registrácie sú však obmedzené a menej výhodné. Preto ak sa Vám náš systém zapáči, môžete skúsiť VIP Classic alebo VIP Comfort členstvá, ktoré ponúkajú neobmedzené príjmanie a odosielanie správ, možnosť vidieť fotografie a ďalšie funkcie, ktoré Vám uľahčia hľadanie toho pravého partnera.

registrácia na zoznamka zdarma

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni