Som:
Prosím zadajte svoje pohlavie.
Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu.
Prosím zadajte platné heslo
« Vráťte sa na predchádzajúci krok
zoznamka pre rozvedenych
č.1
Jednotka v zoznamovaní

Sme jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku.

48%
Podiel žien

Medzi našimi členmi je skoro rovnaký podiel žien a mužov.

100%
Kontrola profilov

Manuálna kontrola zaisťuje čo najvyššiu kvalitu portálu

Zoznamka pre rozvedených: nájdite si s nami nového partnera

zoznamka pre rozvedenych

Rozvod alebo rozchod po dlhodobejšom vážnom vzťahu nebýva ľahký a u niekoho môže viesť k pocitom osamelosti. Seriózna zoznamka Partner na úrovni je určená predovšetkým nezadaným stredného veku, ktorí hľadajú vážny vzťah a partnera pre život. Zaregistrujte sa a vyskúšajte si zoznamovanie s jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku. zoznamka pre rozvedenych

Prečo zvoliť zoznamku Partner na úrovni?

Partner na úrovni je jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku. Vďaka nám môžete spoznať nezadaných, ktorí hľadajú vážny vzťah s dlhodobou perspektívou do budúcnosti. Od ostatných možností zoznámenia cez internet nás odlišuje unikátna metóda návrhu vhodného partnera, s ktorým sa budete cítiť dobre (tzv. matching).

Princíp návrhu partnerov, s ktorými sa budete cítiť dobre, je založený na metodickom modeli, ktorý vypočítava takzvanú vzťahovú kompatibilitu našich členov. Vypočítavame ju na základe demografických údajov, osobnostného testu založeného na najnovších poznatkoch z psychológie, a tiež osobných preferencií našich členov.

Chceli by ste sa o naše metóde dozvedieť viac? Čítajte: Matching: nájdite vhodného partnera

Partner na úrovni je ideálna zoznamka pre rozvedených

Pozrime sa na členov Partner na úrovni trochu podrobnejšie. Zaregistrovaní nezadaní majú jedno spoločné: väčšina z nich je vzdelaná s vyšším príjmom a je vo veku od 30 do 55 rokov. Mnohí z nich si už vážnym vzťahom alebo manželstvom niekedy prešli. Túžba po dlhodobom a napĺňajúcom vzťahu je preto to, čo spája drvivú väčšinu našich členov, a to bez ohľadu na ich vek alebo postavenie. Seriózna zoznamka pre rozvedených alelbo rozídených je tu pre Vás.

Koučka partnerských vzťahov Hana Wolf radí: „Základom je naučiť sa láskyplne prijímať a zbaviť sa nereálnych očakávaní voči okoliu. Vezmite papier a ceruzku a urobte si zoznam 10 vecí, ktoré na sebe máte radi. Majte tento zoznam pri sebe. Kedykoľvek sa nebudete cítiť dobre, vytiahnite ho a znovu si ho prečítajte.”

Ak to vlastne vyzerá s rozvodovosťou na Slovensku v číslach?

Podľa dostupných údajov sa rozvedie až 41 % nových manželstiev a najviac zväzkov končí do piateho roku. Najvernejšie sa pritom ukázali ženy s vysokoškolským vzdelaním. V medzinárodnom porovnaní však patrí Slovensku priemerné miesto v Európskej únii. Napríklad vo Švédsku sa rozvádza viac ako každé druhé manželstvo, naopak najmenej sa rozvádzajú v Taliansku, kde rozvodom končí iba 11 % manželstiev.

Prihlásenie krok za krokom

Ako sa prihlásim do zoznamky Partner na úrovni? Po zaregistrovaní najskôr vyplníte osobnostný test, ktorý vychádza z najnovších poznatkov psychológie. Pomocou tohto testu analyzujeme charakterové rysy osobnosti, ktoré ovplyvňujú vzťah k ľuďom. Dozvieme sa tiež Vaše potreby či priania týkajúce sa partnerských vzťahov.

Po vyplnení testu sa dostanete do svojho online zoznamovacieho profilu, ktorý môžete prispôsobiť kritériám hľadania. Jednoducho v ňom zadáte kritériá, ktoré sú pre Vás počas hľadania niekoho nového dôležité. Môže to byť napríklad vzdialenosť od bydliska, najvyššie dosiahnuté vzdelanie, náboženské vyznanie a podobne. Budú Vám tak denne chodiť návrhy nezadaných podľa Vami nastaveného filtra.

Partner na úrovni je ideálna zoznamka pre rozvedených alebo pre tých, čo si už niekedy vážnym vzťahom prešli. Zaregistrujte sa kliknutím na banner a presvedčte sa sami:

registrácia na metóda

Zdroje:

Až 40 percent manželstiev neprežije, najvernejšie sú vysokoškoláčky, Pravda.sk, http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/164546-az-40-percent-manzelstiev-neprezije-najvernejsie-su-vysokoskolacky/

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni