Autor: Redakcia Partner na úrovni
52538

Ceny na Partner na úrovni: aké výhody má VIP členstvo?

ludia v trave_ceny na Partner na úrovni
Partner na úrovni je ideálnou zoznamkou pre tých, ktorí od zoznamovania očakávajú niečo viac a hľadajú partnera, s ktorým si budú skvele rozumieť. Ako sa stať členom Partner na úrovni? V tomto článku porovnáme funkcie bezplatného a plateného VIP členstva. Pozrieme sa aj na ceny VIP členstva.

Partner na úrovni je jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku

Ak hľadáte niekoho, s kým si budete dobre rozumieť, niekoho, kto sa k Vám bude naozaj hodiť a bude zdieľať váš životný štýl - vyberte si zoznamku Partner na úrovni. Ktoré z ponúkaných členstiev je ale pre Vás to najlepšie?

 

Výhody jednotlivých typov členstva

Partner na úrovni ponúka 2 druhy členstva: základné (zadarmo) a platené VIP členstvo. Aby ste mohli plne využívať funkcie našej stránky a úspešne tak nájsť dlhodobý vzťah, odporúčame VIP členstvo. Prečítajte si porovnanie základného a VIP členstva:

1. Základné členstvo:
Bezplatné členstvo umožňuje používateľom vyskúšať si základné funkcie stránky. Môžu si tak prezerať alebo upravovať svoj osobný online profil, dostávajú návrhy vhodných partnerov, s ktorými však môžu komunikovať iba obmedzene.

2. VIP členstvo:
VIP členstvo Vám umožňuje neobmedzený prístup ku všetkým funkciám. Ako VIP člen môžete komunikovať bez obmedzení. Získate informácie o tom, kto navštívil Vás profil a zobrazujú sa Vám všetky fotografie ostatných členov. Zároveň ponúkame aj overenie pravosti profilu, potvrdenie o prečítaní Vašich správ a extra návrhy partnerov každý deň pomocou funkcie "Čo keď náhodou..."

 

Pozrite sa na porovnanie jednotlivých typov členstva v tabuľke nižšie.

Základné členstvo
Dostupné funkcie
 
Vedecky podložený profil osobnosti
 
Návrhy vhodných partnerov
 
Výmena úsmevu, piatich otázok a funkcia páči sa mi
 
Nahrávanie fotografií
 
Prijímanie správ
 
Neobmedzené posielanie správ
 
Prezeranie všetkých fotografií
 
Zobrazenie návštev profilu
 
Častejšie navrhovanie Vášho profilu ostatným užívateľom
 
Overenie pravosti profilu
 
Potvrdenie o prečítaní správ
 
Podrobný profil osobnosti na stiahnutie
 
Funkcia "Čo keď náhodou..." získajte denne 20 ďalších návrhov
VIP
Dostupné funkcie
 
Vedecky podložený profil osobnosti
 
Návrhy vhodných partnerov
 
Výmena úsmevu, piatich otázok a funkcia páči sa mi
 
Nahrávanie fotografií
 
Prijímanie správ
 
Neobmedzené posielanie správ
 
Prezeranie všetkých fotografií
 
Zobrazenie návštev profilu
 
Častejšie navrhovanie Vášho profilu ostatným užívateľom
 
Overenie pravosti profilu
 
Potvrdenie o prečítaní správ
 
Podrobný profil osobnosti na stiahnutie
 
Funkcia "Čo keď náhodou..." získajte denne 20 ďalších návrhov

 

Aké sú ceny na Partner na úrovni?

Ceny na Partner na úrovni sa líšia podľa druhu členstva a doby, na ktorú si členstvo predplatíte. Platí pravidlo, že čím dlhšie členstvo trvá, tým je cena výhodnejšia.

Napríklad VIP členstvo na jeden mesiac stojí 39,95 EUR. Ak sa ale rozhodnete pre trojmesačný účet, zaplatíte 29,95 EUR na mesiac. V prípade polročného členstva sa zníži cena za mesiac na 23,95 EUR a pri ročnom predplatnom na 12,95 EUR. Radi by sme Vás upozornili, že suma za celé obdobie sa platí jednorazovo.

 

V prípade akýchkoľvek problémov alebo otázok je Vám v pracovné dni k dispozícii náš vyškolený tím zákazníckeho servisu, ktorý Vám pomôže s akýmikoľvek nejasnosťami, vrátane zodpovedania otázok ohľadom cien a platieb.

Zaregistrujte sa kliknutím na banner nižšie a presvedčte sa sami:

registrácia na VIP členstvo

 

Diskusia:

Dobry den, je mozne zakupit darcekovy poukaz na VIP clenstvo? dakujem

Dobrý deň, ako si môžem overiť cenu prisľúbenú v dátume uzatvorenia zmluvy ohľadne VIP členstva pre prípadné automatické predĺženie zmluvy na ďalšie obdobie? Podotýkam že VIP členstvo som začal 2.5. za akciovú cenu a na ďalšie 3.mes. obdobie má platiť v tom čase ponúkaná cena. Vopred ďakujem.

Dobrý deň pán Štefan, presné údaje o Vašom členstve môžete nájsť vo svojom profile v časti Používateľské konto, v potvrdzujúcom e-maily, ktorý ste dostali v deň platby, alebo sa môžete obrátiť na náš zákaznícky servis, ktorý Vám zodpovie na Vaše otázky na https://www.partnernaurovni.sk/zakaznicky-servis S pozdravom Tím Partner na úrovni

Dobrý den, som zaregistrovaná ako VIP členka a ked najedem na tuto stránku,vobec nereaguje. Clenstvo mám na pol roka a ešte je v platnosti. Dakujem Poczkodyova.

dobry den. neviem sa prihlasit do vip clenstva . uy raz som sa odhlasil

Dobrý deň, Ak máte problémy sa prihlásiť, alebo akékoľvek iné otázky alebo nejasnosti môžete sa kedykoľvek obrátiť na náš Zákaznícky servis: http://www.partnernaurovni.sk/zakaznicky-servis S pozdravom, Váš tím Partner na úrovni

Dobrý deň, chcela by som si zrušiť to platené VIP-Plus členstvo, ktoré som zaplatila na rok. Som tu registrovaná ešte len pár dní, tak ak sa to dá zrušiť, tak vás prosím o zrušenie. Ďakujem :)

Dobrý deň, informácie o ukončení členstva a zrušení Vášho používateľského konta nájdete v článku určenom tejto téme: http://www.partnernaurovni.sk/poradna/plan-uspechu/posledne-kroky Ak chcete odstúpiť od zmluvy, podrobné informácie nájdete v našich Všeobecných podmienkach - v Poučení o možnosti odstúpiť od zmluvy: http://www.partnernaurovni.sk/vseobecne-podmienky V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností sa tiež môžete kedykoľvek obrátiť na náš Zákaznícky servis: http://www.partnernaurovni.sk/zakaznicky-servis S pozdravom, Váš tím Partner na úrovni

Dobrý večer, ja som už viackrát písal na váš zákaznícky servis a vždy som dostal len zautomatizovaný email. A hlavne by som si chcel zrušiť to platené VIP-Plus členstvo,ktoré tu mám na mesiac a nestojím o to, aby mi bolo aj ďalej predlžované. Dúfam, že po mesiaci bude toto platené členstvo ukončené tak, ako som už niekoľkokrát žiadal a vypisoval váš online formulár. Robím to preto, že sa chcem vyhnúť poplatkom z omeškania a stihnúť to ešte vo výpovednej dobe. Ďakujem.

Dobrý deň, ak ste postupovali podľa pokynov na podanie výpovede a obdržali potvrdzujúci e-mail, malo by byť všetko v poriadku. Stav svojho členstva si môžete overiť po prihlásení do Vášho používateľského profilu: pod ikonkou Používateľské konto si zvolíte záložku "Členstvo", kde by mal byť uvedený stav Vášho členstva. Môžete sa však opäť obrátiť na Zákaznícky servis so žiadosťou o kontrolu Vašich nastavení. (http://www.partnernaurovni.sk/zakaznicky-servis) Tu Vám potvrdia, či všetko prebehlo bez problémov. Váš tím Partner na úrovni

Pages