Hodnotenie Partner na úrovni: chcete zdieľať Vaše skúsenosti?

niekto píše hodnotenie Partner na úrovni

Zoznamovanie cez internet prešlo za posledných desať rokov veľkou zmenou k lepšiemu a stalo sa neoddeliteľnou súčasťou životov nielen nezadaných. Zoznamovanie na internete už dávno nie je tabu. Nielen preto pozývame našich členov, aby svoje skúsenosti zdieľali s ostatnými a napísali Partner na úrovni hodnotenie. Vašimi podnetmi sa radi inšpirujeme, aby sme našu ponuku naďalej mohli zlepšovať.

Hodnotenie Partner na úrovni: Váš názor nás zaujíma

Sme jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku a naším poslaním je pomôcť Vám nájsť partnera, s ktorým si budete skvelo rozumieť. Zaistíme to vďaka detailnému osobnostnému testu a našej metóde vyhľadávania vhodného partnera. Vďaka tejto metóde Vám budú ponúkaní nezadaní, ktorí sa k Vám skutočne hodia.

Vaše hodnotenie Partner na úrovni nás zaujíma. Chceme zistiť, čo sa Vám páči, a čo by sme naopak mohli robiť ešte lepšie.

Ako hodnotenie Partner na úrovni posilňuje dôveru

Neváhajte nás preto kontaktovať. Tu sú tri možnosti ako na to:

1) Zanechajte komentár – komentár priamo pod článkom je najpriamejšia forma, ako ohodnotiť Partner na úrovni. V tomto prípade odporúčame prečítať už existujúce komentáre, aby ste zistili, či už sme na podobnú otázku niekomu odpovedali. Ak máte otázku týkajúcu sa jednej z našich funkcií, prípadne Vášho používateľského účtu – kontaktujte, prosím, priamo náš zákaznícky servis. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že urážajúce alebo neslušné komentáre nebudú zverejnené.

2) Ak chcete zanechať dôvernejšie hodnotenie, kontaktujte náš zákaznícky servis pomocou tohto kontaktného formulára.

3) Alebo využite naše sociálne siete Facebook a Google+

► Viac informácií k fungovaniu stránky sa dozviete tiež v sekcii Pomoc

► Ak máte otázku k členstvu alebo používateľskému kontu, obráťte sa na Zákaznícky servis

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni