Autor: Redakcia Partner na úrovni
1174

Hodnotenie Partner na úrovni: chcete zdieľať Vaše skúsenosti?

niekto píše hodnotenie Partner na úrovni
Zoznamovanie cez internet prešlo za posledných desať rokov veľkou zmenou k lepšiemu a stalo sa neoddeliteľnou súčasťou životov nielen nezadaných. Zoznamovanie na internete už dávno nie je tabu. Nielen preto pozývame našich členov, aby svoje skúsenosti zdieľali s ostatnými a napísali Partner na úrovni hodnotenie. Vašimi podnetmi sa radi inšpirujeme, aby sme našu ponuku naďalej mohli zlepšovať.

Hodnotenie Partner na úrovni: Váš názor nás zaujíma

Sme jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku a naším poslaním je pomôcť Vám nájsť partnera, s ktorým si budete skvelo rozumieť. Zaistíme to vďaka detailnému osobnostnému testu a našej metóde vyhľadávania vhodného partnera. Vďaka tejto metóde Vám budú ponúkaní nezadaní, ktorí sa k Vám skutočne hodia.

Vaše hodnotenie Partner na úrovni nás zaujíma. Chceme zistiť, čo sa Vám páči, a čo by sme naopak mohli robiť ešte lepšie.

 

Ako hodnotenie Partner na úrovni posilňuje dôveru

Neváhajte nás preto kontaktovať. Tu sú tri možnosti ako na to:

1) Zanechajte komentár - komentár priamo pod článkom je najpriamejšia forma, ako ohodnotiť Partner na úrovni. V tomto prípade odporúčame prečítať už existujúce komentáre, aby ste zistili, či už sme na podobnú otázku niekomu odpovedali. Ak máte otázku týkajúcu sa jednej z našich funkcií, prípadne Vášho používateľského účtu – kontaktujte, prosím, priamo náš zákaznícky servis. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že urážajúce alebo neslušné komentáre nebudú zverejnené.

2) Ak chcete zanechať dôvernejšie hodnotenie, kontaktujte zákaznícky servis Partner na úrovni na info@partnernaurovni.sk

3) Alebo využite naše sociálne siete Facebook a Google+

 

► Viac informácií k fungovaniu stránky sa dozviete tiež v sekcii Pomoc

► Ak máte otázku k členstvu alebo používateľskému kontu, obráťte sa na Zákaznícky servis

  

Diskusia: