Komentár v profile na tému, ktorá Vás zaujíma

komentáre v profile Partner na úrovni

Partner na úrovni verí, že dobrá komunikácia je základom každého úspešného vzťahu. Preto máte pri každom profile možnosť okomentovať ho a nadviazať tak komunikáciu. Hneď po zaregistrovaní na Partner na úrovni máte možnosť s navrhnutými partnermi komunikovať viacerými spôsobmi. Všetci členovia môžu začať komunikáciu poslaním úsmevu alebo piatich otázok. Ako VIP člen však môžete navyše komentovať len tie časti profilu, ktoré Vás zaujali.

Na čo slúži komentár v profile?

Členovia Partner na úrovni popisujú vo svojich zoznamovacích profiloch kto sú, čo je pre nich dôležité, a čo očakávajú od vzťahu. Ak sa Vám nejaký profil páči, môžete dať Váš záujem najavo komentárom.

Možno ste si všimli, že máte s navrhnutým partnerom spoločný záujem a chceli by ste zdieľať dodatočné informácie k téme. Napríklad máte obaja radi sci-fi romány a chceli by ste sa dozvedieť, kto je obľúbený autor Vášho navrhnutého partnera. Alebo ste si všimli v profile záľubu, o ktorej by ste sa chceli dozvedieť niečo viac. Komentáre v profile sú pre to ideálnou príležitosťou.

Ako môžem profil okomentovať?

Pokiaľ Vás zaujme určitá časť profilu, kliknite na komentár vpravo dole a vyplňte textové pole. Druhá strana dostane informáciu cez email a tiež vo svojom používateľskom účte.

Kto môže vidieť moje komentáre?

V Partner na úrovni nám záleží na ochrane Vášho súkromia a údajov. Z tohto dôvodu môžete vidieť Vaše komentáre iba Vy a potenciálny partner.

Čo mám robiť, keď mi niekto pošle urážlivé komentáre?

Aby sme zachovali čo najvyššiu kvalitu, informácie v profiloch pravidelne kontrolujú pracovníci zákazníckeho servisu. Z dôvodu bezpečnosti tiež komentáre uchovávame v histórii Vašich správ. Ak máte pocit, že Vám niekto poslal nevhodný komentár, obráťte sa, prosím, na náš zákaznícky servis čo najskôr.

Nevhodnosť takéhoto komentára ihneď overíme a v prípade nutnosti vymažeme nielen komentár, ale aj príslušného člena z návrhu Vašich potenciálnych partnerov. Navyše takého člena upozorníme na porušenie našich pravidiel správania – s možnosťou vylúčenia zo zoznamky Partner na úrovni.

► Viac informácií k fungovaniu stránky sa dozviete tiež v sekcii Pomoc

► Ak máte otázku k členstvu alebo používateľskému kontu, obráťte sa na Zákaznícky servis

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni