Array

Možnosti komunikácie s členmi | Partnernaurovni.sk

Aké možnosti komunikácie ponúka Partner na úrovni?

možnosti komunikácie na Partner na úrovni

Aby ste mohli naplno využívať výhody Partner na úrovni, potrebujete s navrhnutými partnermi nadviazať kontakt. Partner na úrovni ponúka viac možností komunikácie. Pozrime sa na ne podrobnejšie.

Možnosti komunikácie na Partner na úrovni: 3 možnosti, ako nadviazať kontakt:

1. Poslanie úsmevu

Páči sa Vám niekoho profil, ale zdráhate sa urobiť prvý krok? Vďaka funkcii “pošlite úsmev” to zvládnete jednoduchšie. Poslaním úsmevu dáte navrhnutému partnerovi alebo partnerke najavo, že máte záujem dozvedieť sa o nich viac. Túto funkciu nájdete priamo v navštívenom profile. Nájdite profil medzi návrhmi potenciálnych partnerov a kliknite na zelený symbol “poslať úsmev”.

2. Nadviazanie priamej komunikácie v troch fázach

1. fáza: 5 otázok. Nepriamo komunikovať môžete aj vďaka funkcii 5 otázok (nájdete ju v profile pod “pošlite 5 otázok”). Vďaka tejto funkcii môžete z 50 ponúkaných otázok vybrať 5, ktoré Vás najviac zaujímajú. Navrhnutý partner alebo partnerka potom na tieto otázky odpovedajú. Majú možnosť buď zvoliť vopred pripravené odpovede, alebo odpovedať sami. Potom vyberú oni 5 otázok pre Vás.

2. fáza: Páči sa mi / nepáči sa mi. Potom, čo odpoviete na 5 otázok, dostanete sa do druhej fázy, ktorá spočíva v tom, že vyberiete z ponúkaného zoznamu Vaše absolútne požiadavky a tabu vo vzťahu. Pošlite ich navrhnutému partnerovi alebo partnerke a obratom dostanete podobný zoznam od nich. Môžete si tak jednoducho urobiť lepší obrázok o tom, či sa k sebe naozaj hodíte alebo nie.

3. fáza: Osobné otázky. Navrhnutému partnerovi alebo partnerke môžete tiež poslať tri personifikované otázky a naopak,dostať späť tri od nich.

3. Napísanie osobnej správy

Po absolvovaní troch fáz prvého kontaktu dostanete možnosť napísať priamo prvú správu. Tu už máte možnosť komunikovať bez obmedzenia. Ak sú pre Vás 3 fázy prvého kontaktovania zbytočné, môžete samozrejme prejsť priamo na písanie správ.

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že z dôvodu ochrany súkromia budete zo svojho účtu odhlásení, ak 30 minút neprejavíte žiadnu aktivitu. Rozpísané správy si preto pred odchodom od počítača uložte, aby ste sa k nim potom mohli vrátiť a nedošlo k ich vymazaniu.

Časté otázky ku komunikácii

Akú správu je najlepšie napísať?

Ideálna správa je stručná, osobná a na adresáta príliš netlačí. Inými slovami, dôležité je nájsť rovnováhu medzi vážnym záujmom o daného človeka na jednej strane a určitou dávkou sebavedomia na strane druhej.

Prečo som nedostal / a odpoveď?

Niekedy sa stane, že na niektorú z Vašich správ nedostanete odpoveď. Nestrácajte elán, pretože vo väčšine prípadov to s Vami nemá nič spoločné. Naši členovia sú väčšinou pracovne vyťažení a nemajú čas denne sledovať svoj profil. Ak to trvá už niekoľko dní, môže sa stať, že ich VIP členstvo nebolo ešte schválené a nemajú možnosť poslať správu alebo už niekoho stretli a plánujú svoj účet zrušiť.

Čo znamenajú farebné krúžky vedľa mien partnerov?

Šance na zoznámenie sú vyššie, ak kontaktujete jedného s aktívnych členov našej stránky. O aktivite členov si môžete urobiť bližšiu predstavu vďaka farebným krúžkom vedľa ich mien. Zelená farba znamená, že člen navštívil svoj profil na Partner na úrovni počas posledných 24 hodín.

Modrá farba znamená, že člen bol prihlásený počas posledných 28 dní (ukáže sa Vám aj presne kedy naposledy). Šedá farba značí, že člen počas posledných 28 dní nebol aktívny – je napríklad na dovolenke, mimo dosahu internetu a pod.

Existujú nejaké komunikačné tabu?

V Partner na úrovni dbáme na bezpečnosť našich členov a preto pracovníci zákazníckeho centra každý profil manuálne kontrolujú. Každopádne, je dobré byť počas komunikácie na internete obozretní a nedávať napríklad svoju adresu niekomu, s kým ste práve nadviazali kontakt. Ak Vás niekto náhodou požiada o bankové údaje alebo dokonca o poslanie peňazí, obráťte sa prosím okamžite na zákaznícky servis.

Ako dlho mám čakať s pozvaním na rande?

Účelom dopisovania je, samozrejme, nájsť niekoho, s kým môžete ísť na rande a možno tak stretnúť partnera pre život, s ktorým sa budete cítiť dobre. Každopádne sa opláca s pozvaním na prvé rande trochu počkať. Ako dlho? Všetko je, samozrejme, veľmi individuálne a veľa záleží na tom, ako sa vyvíja vaša komunikácia, či bývate blízko seba alebo nakoľko ste vyťažení. Nedávne prieskumy Floridskej univerzity napríklad ukázali, že ideálna doba medzi prvou správou a prvým rande je medzi 17 a 23 dňami.

► Viac informácií k fungovaniu stránky sa dozviete tiež v sekcii Pomoc

► Ak máte otázku k členstvu alebo používateľskému kontu, obráťte sa na Zákaznícky servis

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni