Vyplnenie osobnostného testu Partner na úrovni

Chcete Vaše zoznamovanie cez internet začať úspešne? Starostlivé vyplnenie zoznamovacieho profilu na Partner na úrovni výrazne zvýši Vaše šance na úspech. Tu sa dozviete, ktoré pravidlá by ste mali mať na pamäti, keď vypĺňate test osobnosti.

Prečo potrebujeme osobnostný test?

Test osobnosti je zásadným predpokladom úspešného zoznámenia na Partner na úrovni. Iba keď naozaj dobre poznáme osobnosť našich členov, môžeme im navrhovať partnerov, s ktorými sa budú cítiť skvelo. Otázky testu sa zameriavajú na Vaše povahové vlastnosti a jeho výsledky nám pomáhajú navrhovať pre Vás vhodných nezadaných z celého Slovenska.

V čom je osobnostný test Partner na úrovni iný?

Test osobnosti je rozdelený do desiatich častí. Test kompletne určí typ Vašej osobnosti a je kľúčovou súčasťou našej metódy návrhu partnera, s ktorým sa budete cítiť skvelo. Test je založený na 5-faktorovom OCEAN modele, ktorý patrí od osemdesiatych rokov k základným konceptom modernej psychológie. Pomocou komplexného dotazníka analyzujeme osobnostné črty, ktoré ovplyvňujú Váš vzťah k ľuďom, a tiež potreby či priania týkajúce sa partnerských vzťahov. Tie potom použijeme na vzájomné predstavovanie našich členov.

Ako vyplniť osobnostný test čo najlepšie?

Už viete, ako funguje náš osobnostný test. Na čo je ale potrebné pri vypĺňaní testu dávať pozor, aby zoznamovanie prebiehalo úspešne?

1. Buďte úprimní

Osobnostný test Partner na úrovni obsahuje vyše 200 otázok a môžete ho vyplniť iba raz. Pre jeho svedomité a úprimné vyplnenie je preto nutné sa dobre sústrediť.Odporúčame, aby ste pri vypĺňaní mali dostatok času a vyhli sa všetkému, čo by vás mohlo rušiť. Výsledky testu reflektujú Vašu osobnosť a správanie v konkrétnych životných situáciách.

Podľa výsledkov testu Vám bude Partner na úrovni navrhovať nezadaných, ktorí sa k Vám povahovo hodia. Snažte sa preto byť úprimní. Nehovorte, že ste napríklad športový typ, pokiaľ to nie je pravda. Vaše návrhy partnerov by potom mohli byť len športovci. Najneskôr pri prvom stretnutí by vyšlo všetko najavo a Vaše doterajšie úsilie by tak bolo úplne zbytočné.

2. Buďte realistickí

Test osobnosti sa skladá z otázok s pripravenými možnosťami odpovede, ako aj z otázok, na ktoré môžete voľne odpovedať. Predstavte si, akú odpoveď by ste si priali od ostatných členov, a podľa toho sa snažte odpovedať aj Vy. Ak pre Vás napríklad hrá akademický titul dôležitú úlohu, povedzte ostatným členom, prečo je to pre vás dôležité a aký titul od potenciálneho partnera očakávate.

Skúsenosti Partner na úrovni ukazujú, že stručné a nič nehovoriace texty bohužiaľ zanechávajú dojem, že daný človek nemá veľa záujmov a ani motiváciu pre zoznamovanie. Naopak odpovede ako „Vždy som sa snažil, aby som dosiahol svoje ciele a splnil si svoje sny” pôsobia sympaticky a zvyšujú tak automaticky šancu v zoznamovaní.

Test osobnosti je tak prvým krokom k úspešnému dlhodobému vážnemu vzťahu. Vyplňte ho preto v dobrom rozpoložení a v pokojnom prostredí. Veď nejde o nič menej, než o to, aby ste našli partnera či partnerku, s ktorými sa budete cítiť skvelo.

Zaregistrujte sa kliknutím na banner a vyplňte si test ešte dnes:

registrácia na osobnostný test

► Viac informácií k fungovaniu stránky sa dozviete tiež v sekcii Pomoc

► Ak máte otázku k členstvu alebo používateľskému kontu, obráťte sa na Zákaznícky servis

Avatar

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni