Overenie identity na Partner na úrovni

overenie identity muž na počítači

Overenie identity je jedna z mnohých výhod VIP členstva na Partner na úrovni. Ostatní členovia uvidia na Vašom profile symbol overenia identity, ktorý potvrdzuje, že Vaše meno, bydlisko a dátum narodenia sú pravdivé. Vďaka tomuto symbolu bude Váš profil pre ostatných členov pôsobiť dôveryhodnejšie.

Ako overenie identity prebieha?

Proces overenia identity prebieha veľmi jednoducho. Stačí nám zaslať kópiu Vášho občianskeho preukazu, a to oboch jeho strán. Kópiu môžete zaslať e-mailom alebo poslať poštou nášmu zákazníckemu tímu.

Zákaznícky tím Partner na úrovni do 24 hodín preskúma pravosť údajov a pošle Vám potvrdenie. Ak je všetko v poriadku, dostane Váš profil symbol overenia identity. Ochrana Vašich dát je pre nás veľmi dôležitá a garantujeme, že získané dáta nebudú nikde uverejnené alebo odovzdané iným členom.

Ako mi overenie pomôže?

Hlavný prínos má overenie identity pre Vašich potenciálnych partnerov, pretože dôvera vo vzťahu sa musí budovať už od prvého kontaktu. Vďaka Vašej otvorenosti získa potenciálny partner dobrý dojem už od začiatku.

Navyše Vám to pomôže odlíšiť sa od neoverených profilov. Ľudia, čo si nechajú identitu overiť, to pravdepodobne myslia so zoznamovaním naozaj vážne. Dobrý dôvod na to, aby Vás potenciálni partneri neváhali kontaktovať.

Nekontrolujú sa členské profily automaticky?

Zákaznícky servis zoznamky Partner na úrovni manuálne kontroluje každý nový profil. Zaručujeme tým našim členom bezpečnosť a dávame im istotu, že ľudia na našej stránke naozaj hľadajú vážny vzťah a nezneužívajú ju na iné účely.

Manuálna kontrola zo strany zákazníckeho servisu ale nie je to isté ako skutočné overenie identity. Overenie je niečo navyše, čo ešte zvyšuje dôveryhodnosť Vášho profilu a dodáva potenciálnym partnerom vyššiu istotu.

Stane sa niečo, ak svoju identitu neoveríme?

Overenie identity je dobrovoľné a Váš profil budeme predstavovať ostatným členom aj bez tohto označenia. Existuje mnoho ďalších zaujímavých funkcií, ktoré Vám pomôžu nájsť si partnera, s ktorým si budete skvelo rozumieť.

Niektorí členovia si na autenticite veľmi zakladajú a môže sa preto stať, že Vás bez symbolu overenia identity nebudú kontaktovať. Preto Vám túto funkciu vrelo odporúčame.

Staňte sa členom a vyskúšajte si naše stránky:

registrácia na členovia Partner na úrovni

► Viac informácií k fungovaniu stránky sa dozviete tiež v sekcii Pomoc

► Ak máte otázku k členstvu alebo používateľskému kontu, obráťte sa na Zákaznícky servis

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni