Komentár k článku nestačí alebo Ako ukončiť členstvo na Partner na úrovni?

Zaregistrovali ste sa na Partner na úrovni, vyplnili profil, spoznali ste zaujímavých ľudí a nakoniec ste našli vhodného partnera, či vhodnú partnerku? Chcete sa dozvedieť, ako ukončiť členstvo a čo sa bude diať ďalej? Zhrnuli sme pre Vás najdôležitejšie informácie.

Ako vypovedať VIP členstvo

Vaše VIP členstvo máte možnosť ukončiť s výpovednou lehotou 7 dní pred vypršaním zjednanej doby trvania zmluvy.

Výpoveď je písomná, formou emailu ([email protected]), faxu alebo listu. Adresu a ostatné informácie k výpovedi nájdete v našich Všeobecných podmienkach.

Písomná výpoveď musí obsahovať Vašu e-mailovú adresu registrovanú na Partnernaurovni.sk, aby bola Vaša identifikácia úplne jasná.

Ako zmazať Váš profil

Po ukončení VIP členstva sa Váš profil automaticky upraví na úroveň základného členstva. To znamená, že máte naďalej prístup na Partnernaurovni.sk a Váš profil, bez toho aby ste platili poplatky.

Samozrejme môžete kedykoľvek ukončiť aj bezplatné členstvo na Partner na úrovni. V tomto prípade kliknete na záložku Užívateľské kontoMoje členstvo a pod bodom Informácie o mojom profile nájdete odkaz, ktorým sa Váš účet vymaže.

Ak máte akékoľvek pochybnosti, problémy či otázky, neváhajte sa obrátiť na náš zákaznícky servis.

Čo sa stane s Vašimi údajmi po zmazaní profilu?

Po zrušení Vášho bezplatného členstva nenávratne zmažeme všetky údaje zadané vo Vašom profile. Top znamená, že ako Vy, tak aj ostatní členovia strácajú prístup k týmto údajom. Skopírujte si preto všetky fotografie a správy, o ktoré by ste neradi prišli, do počítača skôr, ako zmažete svoj profil.

Podeľte sa s nami o Váš príbeh

mnoho zamilovaných párov sa stretlo vďaka našej zoznamke. Naše návrhy viedli nielen k šťastnému partnerstvu, ale veľakrát aj k uzavretiu manželstiev a dokonca narodeniu detí. Ak ste aj Vy stretli Vašu lásku pomocou Partner na úrovni, napíšte nám a podeľte sa s nami o Váš príbeh.

Napíšte nám na [email protected].

Navštívte našu poradňu

Aj keď ste práve čerstvo zaľúbení a užívate si šťastný vzťah, nezdráhajte sa občas nahliadnuť na stránky našej Poradne, kde určite nájdete užitočné tipy. Už sa na Vás tešíme!

Komentáre pod článkom neslúžia k rušeniu členstva!

Prosím, majte na pamäti, že výpoveď členstva je písomná (formou e-mailu, faxu či listu) a členstvo nie je možné zrušiť prostredníctvom komentára k tomuto článku.

Máte otázku k článku? Napíšte nám na [email protected]

Ak máte otázku k členstvu alebo používateľskému kontu, navštívte stránku Zákaznícky servis.

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni