V týchto mestách žijú najatraktívnejší nezadaní

Kde žijú najatraktívnejší nezadaní

Redakcia Partner na úrovni, Apríl 2015

To, že Slovenky sú krásne, je jasná vec. My však vieme, kde žijú tie najkrajšie! A to nielen Slovenky, ale aj Slováci. Partner na úrovni zistil, kde žijú najatraktívnejší nezadaní u nás. Výsledky prekvapili. Čítajte ďalej.

V článku nájdete:

 

Ak si myslíte, že atraktivita je subjektívny pojem tak sa podľa psychológov mýlite. Podľa výskumov totiž už deti vo veku troch mesiacov dokážu rozoznať atraktívnu tvár. Upínajú na ňu zrak dlhšie ako na tvár menej atraktívnu.

Najatraktívnejší nezadaní žijú v Šamoríne

Naši vybraní členovia mali možnosť ohodnotiť fyzickú atraktivitu osôb skrývajúcich sa za online profilmi. Šamorínčania prekvapili a získali najlepšie hodnotenia spomedzi všetkých užívateľov na Slovensku.

Do top 10 sa dostali menšie mestá

Menšie mestá prekvapili a suverénne vedú medzi 10 mestami s najatraktívnejšími nezadanými. Veľmi tesne za Šamorínom skončila Trstená. Takže ak sa vyberie na výlet na Oravu určite si okrem krás prírody všímajte aj jej krásnych obyvateľov.

Myslíte si, že najatraktívnejší nezadaní žijú vo väčších mestách? Omyl! Prekvapili Bojnice, Svidník či Humenné.

Do rebríčka sa dostali aj mestečká ako Moldava nad Bodvou (4. miesto), Bojnice (5.miesto), Svidník (7.miesto) a Dolný Kubín (9.miesto). Medzi top mestá sa ešte zmestila Dunajská Streda, ktorá je na 10. mieste.

Bratislava na treťom mieste

Medzi najatraktívnejšie mestá sa z pomedzi veľkých miest dostala iba Bratislava. Skončila na peknom 3. mieste. Metropola východu a večný rival Bratislavy, Košice, to v našom prieskume nevyhrali a skončili na 12. mieste. Prešov je tesne za nimi na 13. mieste.

Atraktívnych nezadaných máme po celom Slovensku

Dobrá správa pre všetkých nezadaných! Atraktívny singles žijú všade po celom Slovensku. Nájdete ich na západe, napríklad aj v Nitre, ktorá sa v našom rebríčku dostala na 6.miesto, ale aj na opačnom konci Slovenska v Humennom, ktoré je na 8. mieste.

Prečo atraktivita vyvoláva predsudky

Presne na opačnom konci rebríčka, medzi poslednými, sa umiestnili Modra, Liptovský Hrádok a Banská Štiavnica. Menšia atraktivita však môže mať aj výhody.

Fyzická atraktivita je často spájaná s negatívnymi vlastnosťami ako je márnivosť, egoizmus povýšenosť či povrchnosť. S týmito predsudkami menej atraktívni ľudia zápasiť nemusia.

Či už žijete v Šamoríne alebo v Humennom viete, že iba samotná atraktivita bez krásneho vnútra nestačí, a že krásna osobnosť je to, čo je v nás najkrajšie.

Máte radi deti, viete opraviť aj nemožné či poznáte všetky albumy od Beatles? Pochváľte sa svojou osobnosťou vo svojom profile a pre svojho budúceho partnera budete tým najatraktívnejším zadaným!

Registrácia zdarma

Zdroje:
Dobrá zpráva pro škaredé lidi, psychologie,cz, 07.11.2011, http://psychologie.cz/dobra-zprava-pro-skarede-lidi/
Analýza užívateľských dát vybraných 139 431 členov zoznamky Partner na úrovni, 55 % mužov, 2015.

Máte otázku k článku? Napíšte nám na [email protected]

Ak máte otázku k členstvu alebo používateľskému kontu, navštívte stránku Zákaznícky servis

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni