Redakcia Partner na úrovni, Apríl 2015

 

Kde žijú najatraktívnejší nezadaní na Slovensku?

 

To, že Slovenky sú krásne, je jasná vec. My však vieme, kde žijú tie najkrajšie! A to nielen Slovenky, ale aj Slováci. Partner na úrovni zistil, kde žijú najatraktívnejší nezadaní u nás. Výsledky prekvapili. Čítajte ďalej.

 

V článku nájdete:

 

 

Kde žijú najatraktívnejší nezadaní

 

Ak si myslíte, že atraktivita je subjektívny pojem tak sa podľa psychológov mýlite. Podľa výskumov totiž už deti vo veku troch mesiacov dokážu rozoznať atraktívnu tvár. Upínajú na ňu zrak dlhšie ako na tvár menej atraktívnu. 

 

Najatraktívnejší nezadaní žijú v Šamoríne

Naši vybraní členovia mali možnosť ohodnotiť fyzickú atraktivitu osôb skrývajúcich sa za online profilmi. Šamorínčania prekvapili a získali najlepšie hodnotenia spomedzi všetkých užívateľov na Slovensku.

 

Do top 10 sa dostali menšie mestá

Menšie mestá prekvapili a suverénne vedú medzi 10 mestami s najatraktívnejšími nezadanými. Veľmi tesne za Šamorínom skončila Trstená. Takže ak sa vyberie na výlet na Oravu určite si okrem krás prírody všímajte aj jej krásnych obyvateľov. 

 

Myslíte si, že najatraktívnejší nezadaní žijú vo väčších mestách? Omyl! Prekvapili Bojnice, Svidník či Humenné. 

 

Do rebríčka sa dostali aj mestečká ako Moldava nad Bodvou (4. miesto),  Bojnice (5.miesto), Svidník (7.miesto) a Dolný Kubín (9.miesto). Medzi top mestá sa ešte zmestila Dunajská Streda, ktorá je na 10. mieste.

 

Bratislava na treťom mieste

Medzi najatraktívnejšie mestá sa z pomedzi veľkých miest dostala iba Bratislava. Skončila na peknom 3. mieste. Metropola východu a večný rival Bratislavy, Košice, to v našom prieskume nevyhrali a skončili na 12. mieste. Prešov je tesne za nimi na 13. mieste.

 

Atraktívnych nezadaných máme po celom Slovensku  

Dobrá správa pre všetkých nezadaných! Atraktívny singles žijú všade po celom Slovensku. Nájdete ich na západe, napríklad aj v Nitre, ktorá sa v našom rebríčku dostala na 6.miesto, ale aj na opačnom konci Slovenska v Humennom, ktoré je na 8. mieste.

 

Prečo atraktivita vyvoláva predsudky

Presne na opačnom konci rebríčka, medzi poslednými, sa umiestnili Modra, Liptovský Hrádok a Banská Štiavnica. Menšia atraktivita však môže mať aj výhody.

 

Fyzická atraktivita je často spájaná s negatívnymi vlastnosťami ako je márnivosť, egoizmus povýšenosť či povrchnosť. S týmito predsudkami menej atraktívni ľudia zápasiť nemusia.

 

Či už žijete v Šamoríne alebo v Humennom viete, že iba samotná atraktivita bez krásneho vnútra nestačí, a že krásna osobnosť je to, čo je v nás najkrajšie.

 

Máte radi deti, viete opraviť aj nemožné či poznáte všetky albumy od Beatles? Pochváľte sa svojou osobnosťou vo svojom profile a pre svojho budúceho partnera budete tým najatraktívnejším zadaným!

 

Registrácia zdarma

 

 

Zdroje:
Dobrá zpráva pro škaredé lidi, psychologie,cz, 07.11.2011, http://psychologie.cz/dobra-zprava-pro-skarede-lidi/
Analýza užívateľských dát vybraných 139 431 členov zoznamky Partner na úrovni, 55 % mužov, 2015.

 

 

 

Máte otázku k článku? Napíšte nám na redakcia@partnernaurovni.sk

Ak máte otázku k členstvu alebo používateľskému kontu, navštívte stránku Zákaznícky servis

Diskusia:

Full HTML

  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Dobrý deň, rada by som Vám zaslala pár mojich skúseností so zoznamovaním sa cez zoznamku. Bola som u Vás registrovaná vyše roka a zo začiatku ma to bavilo, bola som plná očakávaní a tešila som sa na nové návrhy a dopisovania. No môj entuziazmus postupom času upadal. Myslím, že táto forma zoznamovania v dnešnom svete a hektike má svoje opodstatnenie, ale kvalita uchádzačov - mužov, tak to je totálna katastrofa. Samozrejme, nechcem to jednoznačne paušalizovať, ale s tým, čo ja som sa na tejto zoznamke stretla, tak úplná hrúza. Aby som bola trochu konkrétnejšia - napr. s jedným som si dopisovala niekoľko týždňov a on stále sa nemal k činu stretnúť sa, hoci som ho párkrát už vyzvala. Nakoniec môj "tušák" sa potvrdil a zistila som, že má priateľku (vážnu známosť!) a takto na zoznamke sa zabáva. Nebola to jediná moja takáto skúsenosť (to by bolo na dlhšie)a keď vidím, že mnohí muži sú aj vyše roka na zoznamke a stále aktívni, nechce sa mi veriť, že by za také obdobie sa nevedeli s nikým vážne zoznámiť, pokiaľ teda je to cieľom ich účasti na zoznamke. Nie sú toto len moje skúsenosti, ale aj iných mojich známych. Z toho mi nejak vychádza, že mnohí z mužov, sa na zoznamke len zabávajú, možno si krátia voľné chvíle v práci, chcú sa rozptýliť, možno sa nudia so súčasnými partnerkami, manželkami, atď. Serióznych mužov, ktorí skutočne sa prihlásia do zoznamky s tým cieľom, aký zoznamka má mať je podľa mňa málo, aspoň ja a ľuďia - ženy, s ktorými som sa na túto tému bavila, sme sa s takými mužmi nestretli. Nakoniec som sa zo zoznamky odhlásila, vymazala foto a rozhodla sa už týmto smerom neuberať. Jednoducho povedané, nemám už na to energiu a ani čas sa naťahovať s takými neserióznymi bl..... Možno niekde v zahraničí to má väčšiu úroveň, ale na Slovensku predsa po slovensky:-) Takže toľko. Soňa

Ja by som reagoval na koment tym, ze mam tiez skusenost s danou zoznamkou, ktora bola zo zaciatku zaujimava, ale postupom casu ma prestala bavit. Dovodov bolo viac. Za ten rok a pol, co som bol prihlaseny, som nejak velmi nenatrafil na zaujimavu sympaticku zenu. Nehadzem vsetky do jedneho vreca, ale vacsina mi pripadala tak, ze uz to beru ako poslednu zufalu moznost sa zoznamit. Mnohe vela vyzaduju, ale same malo dokazu poskytnut. Za ten cas som sa odhodlal k jednemu stretnutiu a preklinal som, lebo skutocnost nezodpovedala tomu, co bolo v profile. Hlavne po fyzickej stranke. Pozor, nehladam modelku ani nic podobne, co sa sustreduje na svoj vyzor a nic okrem toho. Hladam normalnu zenu, co aj dobre vyzera a ma dobru povahu. Ano, mozete ma povazovat za povrchneho, ale nevidim dovod zacinat si s niekym, kto ma fyzicky ani trochu nepritahuje. Druhy krat som sa s dotycnou uz nestretol a rozhodol sa nepokracovat v takych rande na slepo, kedy nevies, koho v skutocnosti naozaj stretnete. Mnohym ludom to urcite vyjde, ale ja som zostal v tomto skepticky a radsej na taku formu zoznamovania zanevrel. Celkovo moj nazor je taky, ze vyber uchadzaciek na zoznamke je naozaj poslabsi. Aj ked v ramci zakona schvalnosti som natrafil na zeny, ktore sa mi pacili, aj som ich oslovil, ale pre zmenu tie mi bud neodpisali, alebo pisali odmerane a bez zaujmu o komunikaciu. Tak som im uz radsej nepisal, pretoze ja nechcem nikoho otravovat, ked nie som pre ne fyzicky nezaujmavy. Nemozem sa pacit kazdej a ani kazda mne, co je logicky pochopitelne. Tak odvtedy radsej skusam stastie v realnom zivote, aj ked to je tiez hop alebo trop a vela, az strasne vela zavisi od stastia, nahody a okolnosti. Tak snad aj po mnohych neuspechoch nezanevriem na hladanie tej pravej a neskoncim v skupine dobrovolnych singles :)