Karolína a Marián

Spolu od júla 2015

Momentálne bývam už 14 rokov v zahraničí, a tento rok som sa rozhodla, že je čas vrátiť sa domov na Slovensko. Keďže si ešte musím doriešiť pár pracovných záležitosti, môj navráť nebude len tak zo dňa na deň. Rozhodla som sa však, že pokiaľ si doriešim veci, tak zároveň aj vyskúšam hľadať slovenského partnera. Keďže vzdialenosť mi momentálne zabraňuje stretnúť niekoho zo Slovenska, tak som sa rozhodla pre zoznámenie cez internet.

Keď som začala hľadať na internete, vybehol mi Partner na úrovni. Názov web stránky ma zaujal, a tak som sa rozhodla vytvoriť si profil. Hneď na druhý deň mi poslal úsmev Marián. Prečítala som si jeho profil a zapáčil sa mi. Začali sme komunikovať a veľmi rýchlo sme zistili, koľko toho máme spoločného. Konverzácia preto plynula veľmi prirodzene. Marián vedel, že som v zahraničí a mám plán vrátiť sa domov až v blízkej budúcnosti. Táto prekážka ho však neodradila a komunikovali sme ďalej.

Veľmi rýchlo sme zistili, koľko toho máme spoločného.

Tri týždne po zoznámení som priletela na Slovensko a dohodli sme si stretnutie. Pre prvé stretnutie sme si vybrali mesto Trenčín a rozhodli sme si vyjsť na Trenčiansky hrad. Bol to krásny slnečný júlový deň a my sme ho strávili spolu. Keďže sme sa obidvaja cítili prijemne, a ja som bola na Slovensku celý týždeň, tak sme zorganizovali druhé stretnutie. Tento krát sme išli na turistiku a piknik, takisto to bolo veľmi prijemné stretnutie a objavovali sme viac a viac o sebe. Ja som potom už však musela odcestovať naspäť, ale pokračovali sme aspoň v komunikácii cez telefón. V dnešnej dobe komunikovať na diaľku nie je problém.

Od toho prvého júlového stretnutia sme sa streli už 4 krát, lebo som cestovala na Slovensko a náš vzťah sa pozitívne vyvíja. Aj keď je tam vzdialenosť, denne komunikujeme. Uvidíme, ako sa to vyvinie. Aj keď je momentálne medzi nami prekážka – vzdialenosť, tak obidvaja vieme, že to nie je navždy, a ako náhle si doriešim pracovné veci, tak sa budem sťahovať naspäť na Slovensko.

Karolína a Marián


Tento text bol publikovaný s dovolením používateľky, ktorá šťastne ukončila svoje členstvo na Partner na úrovni. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!