Ľubomír a Ľubica

V partnerskom vzťahu

Náš príbeh sa začal písať v júli 2015. Obaja sme sa koncom júla prihlásili do zoznamky Partner na úrovni v očakávaní stretnúť spriaznenú dušu, s ktorou by sme si rozumeli. Ľubomír si hľadal vzťah už dlhší čas rôznym spôsobom, až nakoniec skúsil šťastie na internetovej zoznamke.

Kontaktoval ma komentovaním môjho profilu na druhý deň po tom, ako si mohol pozrieť fotografie. Moja odpoveď ho zaujala a tak sme si začali písať a po týždni sme si dohovorili 1. stretnutie. Od prvej chvíle nášho stretnutia sme cítili, akoby sme sa poznali už veľmi dlho a dokázali sme sa rozprávať otvorene a bez pretvárky o všetkom.

Čoraz viac je zrejmá naša súhra v mnohých oblastiach života.

Čoraz viac je zrejmá naša súhra v mnohých oblastiach života. Prežili sme spolu už veľa krásnych zážitkov a dokážeme si vychutnať každú spoločnú chvíľu. Možno je to vekom, alebo tým, že obaja vieme čo od partnerského spolužitia očakávame a dokážeme to vytvárať. Bývame každý v inom meste, ale každý víkend trávime spolu. Náš vzťah má veľkú perspektívu prerásť do dlhodobého spolužitia. Sme šťastní, že náš príbeh potvrdzuje príslovie: Láska kvitne v každom veku.

Ďakujeme tvorcom stránky a prajeme im veľa úspešných zoznámení. A hľadajúcim prajeme dôveru v život a vieru v to, že je v našich silách si tvoriť budúcnosť svojimi myšlienkami a predstavami.

S láskou a úctou Ľubko a Ľubka


Tento text bol publikovaný s dovolením používateľov, ktorí šťastne ukončili svoje členstvo na Partner na úrovni vo februári 2016. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!