Príbeh Janky: Valentínske prekvapenie

V partnerskom vzťahu

Ahojte, volám sa Janka a dlhší čas som chcela spoznať nejakú spriaznenú dušu, s ktorou by som si rozumela. No nakoľko pracujem výhradne so ženami a voľný čas som väčšinou trávila s deťmi, veľa možností na zoznámenie nebolo.

Na Valentína mi dcéra venovala členstvo na Partner na úrovni, pričom ma zaregistrovala, a za mňa vyplnila celý test osobnosti aj profil, všetko z jej pohľadu dcéry na mňa ako na matku. Chcela mi tento nehmotný darček dať ako prekvapenie na Valentína.

Spočiatku som nebola z toho nadšená, nakoľko internetové zoznamky neuznávam, no dcéra ma prehovárala s tým, že ak tam nikoho nestretnem, aspoň sa budem socializovať a komunikovať s niekým iným.

Momentálne sme spolu už vyše roka spokojní a šťastní.

Napokon som teda súhlasila a dcéra mi vysvetlila, ako mám na tomto portáli fungovať, posielať úsmevy a správy. O dva mesiace mi napísal jeden muž, ktorý ma veľmi zaujal. Písali sme si asi mesiac, než sme sa prvý krát stretli. No a momentálne sme spolu už vyše roka spokojní a šťastní.

Najzaujímavejšie na tom je, že môjho vyvoleného zaujal pravé profil, ktorý vypĺňala moja dcéra. Keby som si ho vtedy vyplnila ja sama, asi by vyzeral úplné inak a teraz by som asi ani nebola vo vzťahu.

Ďakujem dcére a Partner na úrovni a všetkým prajem, aby našli svoje šťastnie

Janka


Tento text bol publikovaný s dovolením používateľky, ktorá šťastne ukončila svoje členstvo na Partner na úrovni. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!