Príbeh Petra: „Bolo to stretnutie nášho života”

Spolu od mája 2014

Keď sa deň čo deň stretávame stále s tými istými ľuďmi, stanú sa postupne súčasťou nášho života a pomaly nás začnú chcieť meniť. Ak sa nesprávame podľa ich očakávaní, hnevajú sa, pretože všetci majú jasnú predstavu o tom, ako by mali žiť iní. Vôbec im však neprekáža, že nevedia, ako by mali žiť oni sami. Začal som sa sám seba pýtať, či ešte na svete existuje úprimnosť a harmonické spolužitie muža a ženy, bez ohľadu na vek. Existuje skutočne láska, ktorá medzi dvoma ľuďmi vznikne virtuálne – cez internet?

Všetko začalo spontánne, keď som klikol na jeden z mnohých profilov na web stránke Partner na úrovni. Z jedinej uverejnenej fotografie sa na mňa zrazu pozerala žena s nenápadným, sympatickým úsmevom. Netušil som, že to môže takto zafungovať, no zrazu som mal zmiešané pocity. Stále som si prezeral jej profil a môj záujem sa umocňoval. Mala niečo v sebe a ja som cítil, že mi niekto chýba. Snažil som sa zavrieť oči a predstaviť si, že ma drží za ruku človek, ktorý by mi daroval aspoň pekný úsmev, taký čo poteší, pohladí na duši. Cítil som, že je to dobrá, úprimná žena a niečo mi hovorilo, že sme určite naladení na rovnakú frekvenciu. Imponovala mi – mal som seriózny záujem sa s ňou zoznámiť. Nedalo mi to a začal som hľadať písmenká, snažil som sa ju upútať.

Napísal som jej, šlo to ako po masle a v duchu som si hovoril: „Viem si ťa predstaviť aj v skutočnosti.“ Som totiž zástanca prirodzenej krásy, bez prikrášľovania. A dúfal som, že sa mi ozve. Stalo sa tak! Nadobudol som dojem, že by sme si v skutočnosti rozumeli, aj keby sme mlčali. Tak čo keby sme na seba mali mail, alebo snáď telefónne číslo?

Inicioval som mailovú korešpondenciu, ktorá len utvrdzovala naše sympatie. Maily netrvali tak dlho, lebo po vzájomnej dohode nasledovali kontakty na mobil. Bola to ona, kto sa ozval prvý: „Haló…Peťo?!..“ Nasledoval dlhý rozhovor, za ním ďalší a ďalší… každý deň! Prirodzene, ako medzi dvoma ľuďmi, ktorí si o sebe už povedali pomerne dosť, nasledovalo naše stretnutie naživo. A bolo skutočne originálne! Len potvrdilo, že existuje väzba medzi dušami dvoch ľudí. Cítili sme sa veľmi príjemne a absolútne sa nám nechcelo lúčiť, lebo… Vznikalo medzi nami veľmi silné puto a predstava harmonického vzťahu bola na dosah.

A čo je najdôležitejšie? Určite už ostaneme spolu. Vytvorili sme totiž skutočný životný a hlavne partnerský team.

Petr a Iveta

Dnes už spolu fungujeme viac ako pol roka, ako jedno telo – jedna duša. Naše názory, postrehy, všetko sa dopĺňa v jeden celok. Absolútne neriešime banálnosti a nepodstatné veci. Je nám fajn. Je nám super!!! Sme spolu, držíme sa za ruky kde sa len dá, maximálne si dôverujeme.

A čo je najdôležitejšie? Určite už ostaneme spolu. Vytvorili sme totiž skutočný životný a hlavne partnerský TEAM vďaka Vašej webovej stránke.

Chceme Vám úprimne poďakovať za sprostredkovanie nášho životného stretnutia.

A na záver, jedna rada pre ostatných, čo hľadajú partnera na úrovni – spriaznenú dušičku: „Hovoriť (písať o sebe) len pravdu a ukázať svoju úprimnosť a česť tomu druhému v plnej nahote.“

Petr a Iveta


Tento text bol publikovaný s dovolením používateľa, ktorý šťastne ukončil svoje členstvo na Partner na úrovni v máji 2014. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!