Príbeh Therese: „Na zoznamku ma potajomky prihlásila dcéra”

V partnerskom vzťahu

Na zoznamku ma potajomky prihlásila moja dcéra. Myslela si totiž, že už je načase, aby som si konečne našla partnera. Spočiatku som samozrejme bola nahnevaná, že sa mi takto mieša do môjho ľúbostného života a takmer som nevenovala pozornosť navrhovaným partnerom. Na stránku som šla len niekoľkokrát, aby som si rozšírila obzory po rozvode, ale zakaždým som bola sklamaná. Bola som veľmi skeptická a rozhodnutá, že dožijem svoj život osamote. Tiež som stále mala na mysli všetky tie negatívne príbehy o zoznamovacích agentúrach.

Potom som ale začala pravidelne prechádzať návrhy potenciálnych partnerov. S dvoma kontaktmi som sa aj stretla, ale so žiadnym som si nevedela predstaviť viac ako priateľstvo.

Jedného dňa sa ale prihlásil Franz. Vedel veľmi dobre vyjadriť svoje pocity, čo na mňa spravilo dojem. Dohodli sme si stretnutie. Zvláštne bolo, že sme obaja mali hneď pocit, ako keby sme sa poznali už veľmi dlhú dobu. Boli sme si od začiatku tak blízki. S potešením sme zistili, že máme podobné záľuby, a že naše životy sa riadia podobnými zásadami. Pre nás oboch je partner obohatením, a tak chceme ísť ďalej životom spoločne.

Takže Vám zo srdca ďakujem aj vo Franzovom mene. Vďaka Vám sme sa stretli a na to nikdy nezabudneme!

Therese a Franz


Tento text bol publikovaný s dovolením použivateľky, ktorá šťastne ukončila svoje členstvo na eDarling v Rakúsku. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!