Príbeh Ines: „Bola to láska na prvý pohľad“

príbeh Ines

v partnerskom vzťahu

Bolo to vo februári, keď som sa rozhoda pokúsiť sa nájsť partnera cez internet a začať tak novú kapitolu svojho života.
Už som sa vzdávala nádeje na to byť šťastná, ale štastie sa na mňa rozhodlo usmiať. Reagovala som na jeho správy okamžite a trvalo len dva dni, kým sa uskutočnil náš prvý dvojhodinový telefonát. Po týchto dvoch hodinách som si uvedomila, že toho muža chcem spoznať aj osobne. Bolo to tak dôverné, známe a vzrušujúce, ani jeden sme sa nemohli toho druhého nabažit. Preto sme sa rozhodli pomerne rýchlo, naša schôdzka sa mala konať na Valentína, deň milencov.
Pred schôdzkou sme boli obidvaja tak nedočkaví, že sme si počas zostávajúcej doby vymenili ešte množstvo správ. Nakoniec k nej konecne došlo a ja som uvidela z diaľky prichádzať ulicou Thorstena. V tej chvíli som vedela, že práve s týmto mužom chcem zostať do konca svojho života. Bola to pre mňa láska na prvý pohľad, aj keď som predtým niečomu takému nikdy neverila. Stalo sa to. Srdečne sme sa privítali a potom si už len tvárou v tvár pozrerali hlboko do očí. Takto sme tam dlho mlčky stáli a ja som si uvedomila, že toto je tá šanca, ktorá môže zmeniť a obohatiť môj život.
V budúcnosti máme v pláne spolu bývať, pretože jeden bez druhého nedokážeme žiť a jeden bez druhého nie sme kompletní. Ďakujeme eDarling za príležitosť nájst tú druhú polovicu samého seba.

Ines a Thorsten


Tento text bol publikovaný s dovolením použivateľky, ktorá šťastne ukončila svoje členstvo na eDarling v Nemecku. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!