Príbeh Lone: „Jeho fotografia a profil na mňa zapôsobili.“

V partnerskom vzťahu

Na jeseň roku 2009 som sa zaregistrovala, pretože som túžila po partnerovi. Vlastne som to chcela len skúsiť, pretože som veľmi neverila tomu, že na internete sa dá nájsť pravá láska. Moji priatelia mi ale radili, aby som to aj napriek tomu aspoň pre zábavu vyskúšala.

Predtým som sa už stretla s niekoľkými mužmi na iných zoznamovacích portáloch, ale pri osobných stretnutiach som prišla na to, že som si ich po komunikácii na internete predstavovala úplne inak, a tak to nakoniec nevyšlo. Pravdepodobne preto, že iné zoznamky nemajú test osobnosti a cielené návrhy partnerov.

Už po niekoľkých dňoch na portáli som si všimla navrhnutého partnera, ktorý mi bol okamžite veľmi sympatický. Nikdy sa mi nestalo, že by profil a fotografia na mňa tak silne zapôsobili. Vymenili sme si úsmevy a počas ďalších dvoch týždňov sme si pravidelne vymieňali správy.

Pre nás oboch to bola láska na prvý pohľad, aj keď ani jeden z nás neveril, že niečo také existuje.

Naše prvé stretnutie bolo na prechádzke s mojím psom. Pre nás oboch to bola láska na prvý pohľad, aj keď ani jeden z nás neveril že niečo také existuje. V okamihu, keď sme sa uvideli po prvý krát, aj bez slov sme mali pocit, že patríme k sebe. Ani jeden z nás nikdy na tento zvláštny okamih nezabudne.

V ten deň sme sa dlho prechádzali a rozprávali. Nakoniec sme sa rozhodli, že ešte v ten istý deň pôjdeme na večeru. Večer bol nádherný a keď ma odviezol domov, po prvý krát sme sa pobozkali.

Teraz sme spolu už dva roky a sme spolu veľmi štastní. Je to presne také, ako na začiatku. Rozumieme si aj bez slov a vždy vieme, čo ten druhý chce a na čo myslí. Podporujeme sa navzájom a veľa sa spolu nasmejeme. Nedávno sme sa rozhodli bývať spolu (aj s mojím psom).

Sme veľmi radi, že sme sa našli a sme vďační eDarling, že nám pomohol nájsť lásku nášho života.

Lone a Arthur


Tento text bol publikovaný s dovolením použivateľky, ktorá šťastne ukončila svoje členstvo na eDarling v Nemecku. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!