Marcel a Evelína: “Na čo ešte čakať?”

Manželia

Prišiel mi návrh a ako prvé ma zaujalo jej krásne meno. Poslal som úsmev a ten sa mi vrátil. Tak sme si napísali pár správ cez Váš portál, vymenili sme si čísla, písali si veľa smsiek a dosť rýchlo sme sa aj stretli. Ako moja drahá vravela, nič už nečakala, lebo bola na viacerých stretnutiach a neúspešne (na moje šťastie). Ja som bol nervózny a navyše som prišiel na neskutočne, až po strechu zablatenom aute, ale to jej nevadilo. Dali sme si kávičku a rozprávali sa vyše hodiny. No a teraz sme spolu, šťastní a zaláskovaní.

Na našich profiloch nás najviac zaujali najdôležitejšie veci, ako to, že chceme mať deti a založiť si rodinu. Naše plány do budúcnosti sú jasné! Spoločné bývanie (to už vlastne sčasti máme, ale pracujeme na spoločnom byte), a spoločné šťastie. Zdá sa nám, že sme na seba čakali celý život. Tak na čo ešte čakať?

A ako bonus – chodili sme do rovnakej základnej školy. Vlastne sme sa dosť dlho obchádzali a na profilovej fotke som spoznal pozadie. Bolo to u nás v práci na bowlingu.

Marcel a Evelína nám nedávno poslali pokračovanie svojho príbehu:

„Tak sme vám chceli oznámiť po dvoch rokoch, čo sme sa vďaka vášmu portálu zoznámili, že náš príbeh pokračuje, ale už v trojici s naším 5 mesačným synom Sebastiánom, a už ako manželia.

Ďakujeme.“

Marcel a Evelína


Tento text bol publikovaný s dovolením používateľa, ktorý šťastne ukončil svoje členstvo na Partner na úrovni vo februári 2014. Gratulujeme a prajeme veľa šťastných chvíľ!