Array

Marián a Jana | Partnernaurovni.sk

Marián a Jana

V partnerskom vzťahu

Jedného dňa som sa rozhodol, že sa chcem s niekým zoznámiť a keďže som sa dozvedel o Vašej zoznamke tak som sa zaregistroval.

Po viacerých neúspešných pokusoch som skúsil rubriku ,,Čo keď náhodou…”. Tam mi bola sympatická moja terajšia priateľka. Napísali sme si niekoľko správ a potom sme sa dohodli, že sa stretneme. No po prvom telefonáte som sa aj zľakol, že ako to dopadne. Ale nakoniec som bol milo prekvapený, lebo keď som ju prvý raz videl, a to som ešte nevedel, že je to ona, hneď mi padla do oka.

Tak sme sa začali stretávať, chodiť spolu na výlety. Snažíme sa byť čo najčastejšie spolu aj keď sme každý z iného mesta. Zistili sme, že nám je spolu dobre a niekedy sa nám zdá, že to už jeden bez druhého nevydržíme.

Túto správu píšeme spolu, lebo aj ona chcela niečo napísať: ,,Chcela som Vám napísať, že som bola veľmi dlho sama a o Vašej zoznamke som sa dozvedela z nejakej reklamy tak som to skúsila. Dnes to neľutujem, ale niekedy som si myslela, že je to zbytočné. Mala som tiež nejaké stretnutia, ale ani jeden muž mi nesedel. Už som myslela, že tú zoznamku aj zruším, ale niečo ma prinútilo si zaplatiť a vtedy sa mi ozval Marián tak som si povedala, že prečo nie, že na kávu môžeme ísť a tak sme šli a sme dodnes spolu.

Je to celkom obyčajný príbeh dvoch ľudí, ktorí nechceli zostať sami a zatiaľ sa nám to darí.

Aj keď nie vždy je všetko, ako by sme chceli a život nám stavia do cesty rôzne prekážky, ale my sa ich snažíme spolu prekonávať a zatiaľ sa nám to darí, ale to už je iný príbeh.

Ďakujeme Vašej skvelej zoznamke, že sa nám podarilo stretnúť a prajeme Vám veľa úspechov vo Vašej ďalšej činnosti.

Marián a Jana


Tento text bol publikovaný s dovolením používateľov, ktorí šťastne ukončili svoje členstvo na Partner na úrovni. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!