Elena a Patrik: „Škoda, že sme sa nestretli skôr“

Partneri

Náš vzťah začal tak, že môj partner sa bol na môj profil a fotografiu pozrieť 8x, ale zoznamovanie nezačal. Tak som mu poslala úsmev a on mi ho opätoval.

Dopisovali sme si 3 týždne o bežných veciach a partner sa odmlčal. Po 3 týždňoch, keď som videla, že je online som mu napísala, aby som zistila, v čom je problém. Vysvetlili sme si odmlku a pokračovali v dopisovaní.

Asi po ďalšom mesiaci sme si dohodli osobné stretnutie v Prešove. Boli sme si sympatickí, a tak sme sa začali stretávať častejšie. Naša náklonnosť k sebe bola čím ďalej, tým väčšia. Naplánovali sme si teda spoločnú zahraničnú dovolenku na 1 mesiac.

Plánujeme spolu budúcnosť, povahovo sa zhodneme a chceme zdieľať naše ďalšie šťastie a oporu jeden v druhom.

Myslím si, že sme obidvaja našli to, čo sme hľadali. Plánujeme spolu budúcnosť, povahovo sa zhodneme a chceme zdieľať naše ďalšie šťastie a oporu jeden v druhom. To sme v minulých vzťahoch nemali. Prežívame znovu svoju mladosť, škoda, že sme sa nestretli skôr. Skrátka si rozumieme a sme spolu šťastní!

Ďalším používateľom Vášho portálu by sme chceli poradiť, aby neváhali začať pri zoznamovaní ako prví, stojí to za to, ja som toho jasným príkladom!

Elena a Patrik


Tento text bol publikovaný s dovolením používateľky, ktorá šťastne ukončila svoje členstvo na Partner na úrovni v júni 2014. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!

Partner na úrovni rešpekuje želanie svojich používateľov o zachovanie anonymity. Mená v tomto príbehu boli preto zmenené.