„Čo ak náhodou…“, tak to začalo

Partneri od januára 2014

Za posledný rok sa udialo v mojom živote mnoho zmien. Jedno mi však chýbalo, nájsť si lásku, spriaznenú dušu. Pokusy boli, no nevyšlo to. Na jeseň 2013 mi švagor založil konto na Partner na úrovni so slovami: „Veď uvidíš, len skúšaj!“.

Bola som skeptická, nedávala som tomu veľké šance. Každodenne mi chodili e-maily od mužov, ktorí sa o mňa zaujímali. Pravidelne som ich mazala. Až prišiel december 2013, v televízii dávali romantické filmy o láske a o tom, že zázraky existujú, a tak som si povedala: „OK, ja to teda skúsim!“. S niektorými mužmi som si vymenila pár slov, pár správ, ale stále to nebolo to pravé, to čo som hľadala.

Po novom roku, 9.januára 2014, som klikla na kolonku „Čo ak náhodou“. Ako prvý ma zaujal – ON, ktorému som poslala úsmev a 5 otázok, ktoré ma o ňom zaujímali. Keď som to odoslala, zbadala som, že je z Čiech, z Brna. Napriek tomu mi mysľou prebehlo: „Čo ak náhodou!“, veď Brno od Bratislavy je hneď za rohom. Zoznámenie malo rýchly spád. Jedna správa za druhou, jeden telefonát za druhým. Až prišiel deň, keď sme sa mali stretnúť. Nikdy nezabudnem na ten pocit, keď som čakala na stanici a odrátavala minúty kedy mal prísť vlak z Brna. Zbadala som ho. Usmiali sme sa na seba. Dali si prvú pusu. Mala som pocit, že sa poznáme už roky. Prežili sme krásny deň v Bratislave. Aj keď vonku hrozne mrzlo, nám to neprekážalo, hlavne že sme boli spolu.

Stretávame sa stále. Buď v Bratislave, alebo v Brne. Plánujeme si spoločné víkendy a verím, že raz budeme plánovať aj našu spoločnú budúcnosť. Veď prečo nie? Obaja vieme čo chceme.

Ivana


Tento text bol publikovaný s dovolením používateľky, ktorá šťastne ukončila svoje členstvo na Partner na úrovni vo februári 2014. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!