Príbeh Petra: „Prežívame spoločne krásne chvíle“

V partnerskom vzťahu

Volám sa Peter a mám takmer 41 rokov. Doteraz som sa nikdy nezoznamoval prostredníctvom “zoznamky”, ale keďže už mám svoj vek a príležitostí na prirodzené zoznámenie je menej, rozhodol som sa skúsiť šťastie cez portál Partner na úrovni. Môžem povedať, že ide o skutočne seriózny portál, kde sa dá naozaj nájsť partner, chce to len kúsok šťastia a trpezlivosti.

Keďže som bol doteraz privyknutý zoznamovať sa prirodzenou cestou, trošku som sa obával, čo mi tento spôsob zoznamovania prinesie. Samozrejme, nikto nemôže očakávať, že vyjde hneď prvé stretnutie. Je potrebná trpezlivosť a aj určitá dávka šťastia. Mne sa to podarilo asi na šieste stretnutie, aj keď ešte stále nemôžem povedať, že mám vyhraté. Náš vzťah s mojou partnerkou je na začiatku, ale prežívame spoločne krásne chvíle, vyhovujeme si navzájom, zdieľame podobné názory, radi spoločne trávime všetok voľný čas.

Môžem povedať, že pri zoznamovaní sú dôležité fotky. Sú základom pri prvotnom výbere. Je fajn mať v profile viacero fotografií, kvalitných, ale zase nie takých, ktoré sa priveľmi líšia od skutočnosti. K inšpirácii a k prvému kroku určite pomôžu aj zaujímavo formulované odpovede na základné otázky v profile, kreativita otvára dvere. Úplne najdôležitejšie zo všetkého je ale aj tak prvé stretnutie. Tam sa ukáže, či si potenciálni partneri skutočne “sadnú”, či sú tam sympatie, charizma, chémia. A potom je už na každom, ako svoju šancu uchopí do vlastných rúk.

Môžem povedať, že vďaka portálu Partnernaurovni.sk som stretol nielen moju dnešnú partnerku, ale viacero zaujímavých žien, s ktorými sme si síce partnersky nesadli, ale zostali sme v kontakte ako priatelia, nakoľko mnohokrát ide skutočne o zaujímavých a milých ľudí.

Všetkým teda želám, aby sa im splnil sen o láske a našli prostredníctvom tohto portálu partnera svojich snov.

Peter


Tento text bol publikovaný s dovolením používateľa, ktorý šťastne ukončil svoje členstvo na Partner na úrovni v júni 2015. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!