Príbeh Zuzany: „Bola som náročná a nedávala som tomu veľké šance”

V partnerskom vzťahu

Volám sa Zuzana, mám 18 rokov a dlho som si nevedla nájsť partnera, ktorý by mi vyhovoval. Som náročná, ambiciózna a cieľavedomá, je naozaj ťažké, teda aspoň bolo veľmi tažké nájsť niekoho, kto by ma vedel pochopiť.

Rozhodla som sa použiť Vašu stránku, naozaj som neverila, že by mi pomohla….no po pár dňoch sa mi ozval jeden chlapec, nedávala som tomu veľké šance, písali sme si stále viac a viac, dlhšie a dlhšie správy. Až sme sa napokon stretli. Viete, ten pocit, keď som išla na prvú stretávku bol zvláštny, nevedela som čo mám čakať. Schádzala som po eskalátore a už som ho videla, ako sedí pri stole s ľadovou kávou na stole. Rozbúšilo sa mi srdce, chcela som utiecť, ale zostala som a odhodlala sa. Oslovila som ho, otočil sa, usmial sa na mňa a v tej chvíli som vedela, že toto je chlapec môjho života. Nevedeli sme sa rozlúčiť, stále sme mali nekončiace témy. Jednoducho dokonalé.

Po prvom stretnutí bolo ďalšie a ďalšie. Teraz tvoríme dvojicu, sme šťastní, že sme vďaka Vám našli svoje polovičky a chýbajúce krídla. Teraz máme podporu v dobrom aj v zlom. Ešte raz veľké ďakujem.

Zuzana


Tento text bol publikovaný s dovolením používateľky, ktorá šťastne ukončila svoje členstvo na Partner na úrovni v novembri 2013. Gratulujeme a prajeme veľa spoločného šťastia!