Som:
Prosím zadajte svoje pohlavie.
Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu.
Prosím zadajte platné heslo
« Vráťte sa na predchádzajúci krok
Zoznamka Prešov
č.1
Jednotka v zoznamovaní

Sme jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku.

48%
Podiel žien

Medzi našimi členmi je skoro rovnaký podiel žien a mužov.

100%
Kontrola profilov

Manuálna kontrola zaisťuje čo najvyššiu kvalitu portálu

Zoznamka Prešov

Zoznamka Prešov

Hľadáte partnera v Prešove alebo okolí? Hľadajte s Partner na úrovni! U nás sa máte po zadaní tých správnych kritérií šancu zoznamovať s množstvom užívateľov.prešov na mape

Zoznamka Prešov – možnosť hľadať vzťah inak

Po vyplnení nášho vedecky podloženého testu osobnosti a zadaní kritérií, ktoré považujete za dôležité, sa máte šancu zoznamovať s našimi registrovanými zákazníkmi, ktorých priemerný vek je 35 rokov. Z nich 36,5% mužov a 47% žien má dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie a v priemere 66,5% sa hlási ku katolíckej viere.

Môže Vás zaujímať: Kresťanská zoznamka: nájdite niekoho s podobnými hodnotami

Sú pre Vás dôležité iné veci, ako napríklad ochota partnera vstúpiť do vzťahu s niekým, kto už má deti? Takýmto vzťahom je v Prešove naklonených 70% žien a až 80% mužov. Zadajte si kritériá, ktoré sú dôležité práve pre Vás a začnite sa zoznamovať v Prešove!

Rande v Prešove

Prešov – metropola Šariša. Tu o možnosti na trávenie príjemných chvíľ nie je núdza. Ak máte záujem o tochu kultúrneho programu, k dispozícii je Park kultúry a oddychu či Divadlo Alexandra Duchnoviča, ktoré uvádza aj predstavenia v rusínskom jazyku.

Nechce sa Vám sedieť vnútri a radšej by ste vyrazili niekam von? Spravte si vychádzku na prešovskú kalváriu. Môžete sa tu zastaviť pri soche modrého anjlela s tajomným nápisom „Tu je pochovaná jedna hriešna žena“, či si spraviť výlet do krásneho okolia mesta. Napríklad sa Vám núkajú hneď tri hrady – Šarišský, Kapušanský a Zbojnícky.

A keď sa zotmie a Vašu romantickú schôdzku kazí zatiahnutá obloha, je tu pre Vás hvezdáreň a planetárium, kde môžete doslova ležať pod hviezdami.

Partner na úrovni – Vaša zoznamka v Prešove!

Partner na úrovni je online zoznamka pre ľudí s vysokými nárokmi. Naším cieľom je všetkým našim klientom pomáhať pri nadväzovaní dlhodobých, kvalitných vzťahov a poskytovať im špičkové služby. K tým patrí aj vedecky založený systém tzv. matchingu, postavený na osobnostnom teste navrhnutom psychológmi, na základe ktorého navrhujeme partnerov, ktorí sa k sebe skutočne hodia.

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni