Zoznamka na Slovensku

Redakcia Partner na úrovni, október 2013

 

Zoznamka na Slovensku – partner aj pre Vás!

 

Ste nezadaní a radi by ste to zmenili? Hľadáte partnera, s ktorým sa usadíte, ideálne čo najbližšie k Vášmu bydlisku? Alebo by ste sa radi zoznámili s niekým z iného mesta, kam pravidelne chodievate, máte tam rodinu či chalupu? Zaujíma Vás, čo Vám môže online zoznamka Partner na úrovni ponúknuť v blízkosti práve Vášho mesta? Na všetky tieto otázky máme pre Vás odpovede.

 

Zoznamka na Slovensku - Partner na úrovni - registrácia
 

Partner na úrovni – Vaša zoznamka na Slovensku

 

Partnera ste už skúšali hľadať všetkými bežnými spôsobmi, ako je navštevovanie spoločenských akcií, zoznamovanie sa s nezadanými známymi Vašich kamarátov či členov rodiny, možno ste vyskúšali aj zopár inzerátov či rande naslepo, no máte neustály pocit, že všetci single ľudia sa kdesi skrývajú. Možno však na takéto hľadanie nemáte chuť, čas či podmienky. Prípadne ste len zvedaví, ako to celé funguje a vravíte si, že aj motyka možno vystrelí. Rozhodli ste sa teda vyskúšať online zoznamku. Ponuka na Slovensku je široká, ako však vybrať?

 

 

Ak sa rozhodnete staviť na Partner na úrovni, sprístupnia sa Vám unikátne služby, na ktorých je postavený úspech materskej spoločnosti Affinitas s.r.o. v 22 krajinách Európy a Latinskej Ameriky. Denne sa prostredníctvom jej siete zoznamiek zoznámia tisíce užívateľov, oceňujúcich najmä vedecký systém matchingu,  prostredníctvom ktorého sú im navrhovaní vhodní partneri, vysokú mieru ochrany, bezpečnosť dát a špičkový zákaznícky servis.

 

 

Na Slovensku Partner na úrovni pôsobí od marca 2013 a noví užívatelia pribúdajú každý deň. Zopár údajov o tom, s akými ľuďmi budete mať možnosť sa zoznámiť v jednotlivých slovenských mestách sme pre Vás odkryli v článkoch o zoznamke na Slovensku, ktoré si môžete spolu s tipmi, ako v nich prípadne stráviť prvé schôdzky či len voľné popoludnie, prečítať tu:

 

 

 

 

Tento článok pre Vás pripravila Redakcia Partner na úrovni. Navštívte nás na Google+

 

 

 

 

Máte otázku k článku? Napíšte nám na redakcia@partnernaurovni.sk

 

 

Ak máte otázku k členstvu alebo používateľskému kontu, navštívte stránku Zákaznícky servis

 

 

 

Bratislava

Bratislava

Žijete v hlavnom meste či jeho okolí a nechcete už byť sami? Pomôže Vám naša zoznamka. Bratislava je domovom najvyššieho počtu našich používateľov. Zoznámte sa tu s nimi.
viac...
Košice

Košice

Nechcete už chodiť po uliaciach metropoly východného Slovenska sami? Pomôcť Vám môže aj naša zoznamka. Košice sú mestom, kde žije druhý najvyšší počet našich používateľov.
viac...
Nitra

Nitra

S osamelosťou sa dá bojovať aj v Nitre. Pomôže Vám s tým napríklad aj naša zoznamka. Nitra patrí k mestám, kde sa skrýva množstvo zaujímavých používateľov Partner na úrovni.
viac...
Prešov

Prešov

Hľadáte partnera v Prešove? Hľadajte s nami. Partner na úrovni môže byť aj pre Vás tá pravá zoznamka. Prešov patrí k mestám, kde žije mnoho našich používateľov. Zistite o nich viac v tomto článku.
viac...
Banská Bystrica

Banská Bystrica

Žijete v srdci Slovenska no v tom Vašom je voľné miesto pre niekoho výnimočného? Potom je Partner na úrovni tá pravá zoznamka. Banská Bystrica skrýva mnoho našich používateľov túžiacich sa zoznámiť.
viac...
Žilina

Žilina

Žijete v Žiline? Neostávajte sami! Pomôže Vám naša zoznamka. Žilina je mestom, kde sa mnohí túžia zoznámiť. Možno práve s Vami.
viac...
Trenčín

Trenčín

Hľadáte partnera v Trenčíne či okolí? Potom pre Vás môže Partner na úrovni byť tá pravá zoznamka. Trenčín patrí k najobľúbenejším mestám našich používateľov.
viac...
Trnava

Trnava

Radi by ste sa zoznámili s niekým z Trnavy? Potom aj pre Vás je tu naša zoznamka. Trnava patrí k najobľúbenejším mestám našich používateľov. Zistite o nich viac v tomto článku.
viac...
load