Zoznamka Nitra

pár s balónmi

Žijete v Nitre a ste stále osamelí? Neváhajte teda! Len pár klikov Vás delí od zadania tých správnych kritérií a otvoria sa Vám brány do mesta, kde žije množstvo ľudí nezadaných, presne ako Vy.

Zoznamka Nitra – niekto určite čaká aj na Vás!

Viac ako 83% registrovaných užívateľov z Nitry má stredoškolské a vyššie vzdelanie, ich priemerný vek je 35,3 roka a viac ako polovicu tvoria nefajčiari.

V Nitre sa tiež nemusíte báť toho, že Vás znevýhodní klišé o slobodných mamičkách. Takmer 80% registrovaných mužov je tu otvorených vážnemu vzťahu s partnerkou, ktorá už má dieťa.

Nájdite si toho pravého teda aj Vy!

Rande v Nitre:

O príjemné chvíle nie je v Nitre núdza. Ak zatúžite po romantickej prechádzke, vyberte sa smerom na hrad či do parku. Ak sa pri tom chcete ešte aj mierne zapotiť, vyšliapte si Zobor. Za kultúrou si môžete zájsť napríklad do Divadla Andreja Bagara a za športom do mestskej haly na Klokočine. Príjemný večer sa dá určite stráviť aj v niektorej z kaviarní a pre tých, čo sa radi bavia je tu Mostná ulica s vychýrenými nočnými podnikmi.

Avšak posledné momenty babieho leta priam lákajú na prechádzky do okolitej prírody, a ako je zrejmé z prieskumu medzi nezadanými Slovákmi a Slovenkami, práve táto možnosť je druhou najobľúbenejšou pre prvú schôdzku. Ponúka totiž množstvo možností, ako spolu tráviť čas a vyhnúť sa pri tom klasickej nervozite z prvého rande stráveného napríklad na večeri. Môžete sa teda vybrať len tak niekam do lesa, na túru, obzrieť si okolité pamiatky, zbierať hríby či sa vrátiť do detských čias a ísť púšťať šarkany.Vynikajúcim tipom na výlet je samozrejme aj blízke arborétum v Mlyňanoch.

Kamkoľvek sa vyberiete, užívajte si zoznamovanie v Nitre plnými dúškami.

Partner na úrovni – Vaša zoznamka v Nitre

Partner na úrovni je špičková online zoznamka pre nezadaných s vysokými nárokmi. Náš systém hľadania najvhodnejších partnerov pre našich užívateľov je založený na vedeckom prístupe – na matchingu. S pomocou osobnostného testu pre Vás hľadáme partnerov, ktorí sa k Vám skutočne hodia. Naším cieľom je pomáhať našim užívateľom pri nadväzovaní dlhodobých, kvalitných vzťahov a poskytovať vysoko kvalitné služby.

REGISTRÁCIA ZADARMO

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni