Som:
Prosím zadajte svoje pohlavie.
Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu.
Prosím zadajte platné heslo
« Vráťte sa na predchádzajúci krok
Zoznamka Žilina
č.1
Jednotka v zoznamovaní

Sme jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku.

48%
Podiel žien

Medzi našimi členmi je skoro rovnaký podiel žien a mužov.

100%
Kontrola profilov

Manuálna kontrola zaisťuje čo najvyššiu kvalitu portálu

Zoznamka Žilina

Zoznamka Žilina

Hľadáte partnera v Žiline alebo okolí? Hľadajte s Partner na úrovni! U nás sa máte po zadaní tých správnych kritérií šancu zoznamovať s množstvom užívateľov.žilina na mape

Zoznamka Žilina – ani Vy nemusíte byť osamelí!

Aby ste nemali pocit, že kupujete mačku vo vreci, my Vám prezradíme, že priemerný vek našich registrovaných členov v Žiline a okolí je 35,4 roka a až 87% má stredoškolské a vyššie vzdelanie. Ak ste už rodičmi, tak máte šancu sa zoznámiť s mužmi a ženami , z ktorých 78% je otvorených vzťahu s partnerom, ktorý už má deti.

Záleží Vám aj na iných faktoroch, ako napríklad na vierovyznaní Vášho budúceho partnera? 59% registrovaných Žilinčanov sa hlási ku katolíckej viere (skúste našu kresťansků zoznamku), približne 16% užívateľov zo Žiliny je ateistov a viac ako 17% ľudí sa síce nehlási ku konkrétnej viere, no sú duchovne založení. Zadajte si kritériá, ktoré sú dôležité práve pre Vás a náš vedecky podložený systém Vám navrhne partnerov, ktorí Vaše hodnoty zdieľajú.

Rande v Žiline:

Užite si krásny deň v Žiline s niekým výnimočným. Mesto Vám ponúka množstvo príležitostí. Ak túžite po kultúrnom zážitku, je tu možnosť navštíviť Mestské divadlo či najstaršie profesionálne bábkové divadlo na Slovensku. Pre tých, ktorých zaujíma história je tu Považské múzeum, alebo Múzeum židovskej kultúry.

Je vonku zrovna krásne počasie? Tak prečo to nevyužiť na romantickú prechádzku žilinským lesoparkom alebo na výlet na Strečno? Alebo nasadnite na bicykle či obujte kolieskové korčule a vyberte sa na malú vychádzku napríklad okolo Žilinskej priehrady. Vyčarujte z každej drobnosti v Žiline nezabudnuteľný zážitok a zoznamujte sa pritom!

Partner na úrovni – Vaša zoznamka, aj v Žiline!

Partner na úrovni je online zoznamovací portál pre nezadaných s vysokými nárokmi. Pomocou vedecky podložených osobnostných testov a na základe metódy tzv. matchingu hľadáme našim užívateľom partnerov, ktorí sa k nim skutočne hodia. Naším cieľom je pomáhať našim užívateľom pri nadväzovaní dlhodobých, kvalitných vzťahov a poskytovať špičkové služby.

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni