Zoznamka Bratislava

Žijete v Bratislave, nemáte partnera a už nechcete byť sami? Pridajte sa k ľuďom, ktorí si pre zoznámenie vybrali Partner na úrovni. Otvorí sa Vám tak možnosť spoznať našich používateľov, z ktorých až 18% žije v hlavnom meste a okolí.
bratislava na mape

Zoznamka Bratislava – nájdite sa navzájom

Vyberte si preferovanú geografickú vzdialenosť s partnerom a zadajte iné dôležité kritériá. Záleží Vám na vzdelani? Až 87% používateľov v Bratislave má stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie. Máte tiež možnosť spoznať mužov či ženy, z ktorých 20% záleží na kresťanskom presvedčení ich partnera a viac ako 80% má pozitívny vzťah k deťom.

Zadajte si teda kritériá, ktoré sú dôležité pre Vás a spoznajte niekoho nového v Bratislave.

 

Rande v Bratislave:

Bratislava, ako hlavné mesto Slovenska, ponúka množstvo príležitostí na trávenie príjemných chvíľ s priateľmi, rodinou, osamote či s partnerom. Prejdite sa po nábreží či Sade Janka Kráľa, poseďte v kaviarni  v centre, vyberte sa na Slavín, navštívte hrad, alebo si spravte výlet na Devín. Ak zatúžite po kultúre, je tu Slovenské národné divadlo, Mestské divadlo, množstvo múzeí a výstav a taktiež bohatý kultúrny program po celý rok.

Hlavné mesto je tiež plné podnikov, kde sa dá príjemne posedieť, či už so známymi, alebo s niekým výnimočným. Nie je teda problém vybrať niektorú z kaviarní, ktoré sú najobľúbenejším miestom Slovákov pre prvú schôdzku, nechať príjemnú atmosféru pôsobiť a Vaša partnerka či partner Vám rečou tela už napovie, či stretnutie bude pokračovať večerou, alebo drinkom v niektorom z vychytených podnikov.

O nápady na príjemne strávený deň či večer v Bratislave nikdy nie je núdza.

 

Partner na úrovni – Vaša zoznamka v Bratislave

Partner na úrovni je zoznamovací portál založený na vedeckom prístupe k hľadaniu najvhodnejších partnerov pre svojich používateľov. S pomocou osobnostného testu pre Vás hľadáme partnerov, ktorí sa k Vám skutočne hodia. Naším cieľom je nezadaným s vysokými nárokmi pomáhať pri nadväzovaní dlhodobých vzťahov a ponúkať im vysoko kvalitné služby.

 

Tipy

 • Profilová fotka

  7 tipov ako na profilovú fotku

  Vynikajúco zvolená fotografia v profile vie byť v online zoznamovaní úžasnou výhodou. Opýtali sme sa aj Vás.

 • pár v kaviarni

  Zoznamka zadarmo

  Sme zoznamovacia agentúra pre nezadaných s vysokými nárokmi. Aj Vy si môžete úplne zadarmo vyskúšať, ako naša zoznamka funguje.

 • Partnerský vzťah

  5 dôvodov pre partnerský vzťah

  Zdravie je základ šťastného života. Okrem plnohodnotnej a vyvážehnej stravy, pohybu a pravidelných návštev u lekára existuje ďalší spôsob, ako o svoje zdravie dbať.