Buďte aktívni a dajte najavo záujem!

Zaregistrovali ste sa na Partner na úrovni a teraz čakáte, kým sa Vám niekto ozve? Buďte aktívni a skúste urobiť prvý krok Vy! Partner na úrovni ponúka niekoľko jednoduchých možností, ako kontaktovať používateľa, ktorý je Vám sympatický, alebo mu len dať najavo, že Vás zaujal.

Pošlite úsmev

Jeden z navrhovaných profilov sa Vám páči a chceli by ste kontaktovať jeho majiteľa? Bohužiaľ Vás ešte nenapadla téma, ktorou by ste mohli začať komunikáciu? Prvý krok pre aktívnu komunikáciu je jednoduché zaslanie “úsmevu”.

Tento symbol Vám uľahčí prekonať prvú prekážku – dáte ním najavo záujem a zároveň upozorníte na Váš profil. Ak sa bude Váš profil zdať rovnako zaujímavý aj kontaktovanej osobe, dostanete sa k spoločnej konverzácii skôr, ako sa nazdáte!

Využite “zoznámte sa”

Chcete sa dozvedieť viac o novom kontakte? Chcete vedieť, ako bude reagovať na zaujímavé otázky? To všetko sa môžete dozvedieť v priebehu “obojstranného zoznámenia”.

Prvým krokom je odoslanie piatich otázok, ktoré si vyberiete z nášho zoznamu zhruba päťdesiatich otázok. Váš kontaktovaný partner má následne možnosť zaslať svojich päť otázok Vám. V ďalšom kroku sa dostanete k obojstrannému zaslaniu desiatich „žiaducich a nežiaducich vlastností” a poslednou fázou je zaslanie individuálne napísaných správ.

Napíšte a odošlite správu

Je Vám niektorý z odporúčaných profilov sympatický? Páči sa Vám fotografia uložená v profile? Najrýchlejší a efektívny spôsob kontaktovania vybranej osoby je odoslanie osobnej správy.

Píšte o tom, čo sa Vám práve preháňa hlavou. Predstavte sa, napíšte čo Vás zaujalo na jeho, alebo jej profile a podobne.

Náš tip: Sústreďte sa na informácie zadané v profile. Vďaka tomu bude Vaša správa pre osloveného používateľa pôsobiť viac osobne.

Buďte aktívni a chopte sa iniciatívy

Veľa používateľov zoznamiek si myslí, že najjednoduchšou taktikou je nebyť aktívny a nič nerobiť, len čakať, či sa bude niečo diať: „Možno sa bude o mňa niekto zaujímať, možno mi pošle úsmev, alebo že by mi rovno poslal päť otázok?” Hlavne ženy majú tendenciu čakať na vysnívaného princa.

Táto taktika sa Vám ale nemusí vyplatiť. Čo keď práve tá osoba, ktorá by sa Vám páčila, a s ktorou by ste si dokázali predstaviť spoločné partnerstvo, má rovnakú taktiku? Jednoducho sa miniete a zmeškáte šancu na zoznámenie.

Registráciou na Partnernaurovni.sk ste sa rozhodli vziať šťastie do svojich rúk. Nemáte záujem prenechať všetko náhode a čakať večne na svoju životnú lásku. My sme Vám umožnili kvalitný výber potenciálnych partnerov, nadviazanie kontaktu s ostatnými užívateľmi je na Vás. Buďte aktívni a urobte ďalší krok!

Ak sa Vám niektorý z odporúčaných profilov páči, ozvite sa. Vďaka svojej priamočiarosti budete vyzerať príťažlivejšie v očiach ostatných nezadaných a zvýšite aj šancu nájsť si rýchlo vhodného partnera.

Ak ste aktívni, ale Vaša životná láska na seba necháva čakať, prečítajte si, ako zachovať trpezlivosť.

Máte otázky? Napíšte nám na [email protected].

Ak máte otázku k členstvu alebo používateľskému kontu, navštívte stránku Zákaznícky servis

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni