Som:
Prosím zadajte svoje pohlavie.
Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu.
Prosím zadajte platné heslo
« Vráťte sa na predchádzajúci krok
Zoznamka Košice
č.1
Jednotka v zoznamovaní

Sme jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku.

48%
Podiel žien

Medzi našimi členmi je skoro rovnaký podiel žien a mužov.

100%
Kontrola profilov

Manuálna kontrola zaisťuje čo najvyššiu kvalitu portálu

Zoznamka Košice

Zoznamka Košice

Košice sú druhým najväčším mestom na Slovensku, a preto je len logické, že aj počet registrovaných používateľov z Partner na úrovni, žijúcich práve tu, je druhý najvyšší. Ste aj Vy Košičan či Košičanka a v uliciach tohto krásneho mesta sa Vám ešte nepodarilo nájsť toho pravého či tú pravú? Zaregistrujte sa na Partner na úrovni a máte možnosť zoznamovať sa s množstvom Košičanov.košice na mape

Zoznamka Košice – nezadaní čakajú práve tu!

Zadajte si preferovanú vzdialenosť bydlísk či požadovanú výšku vzdelania. Až 45,7% registrovaných používateľov tu má vysokoškolské vzdelanie.

Záleží Vám pri výbere partnera aj na iných, napríklad náboženských, hodnotách? Takmer 58% používateľov je katolíkov. Prezradíme Vám aj to, že až 74.25% z našich košických používateľov je bezdetných no až 82% všetkých zaregistrovaných sa deťom s vhodným partnerom nebráni. Nájdite si tu aj Vy toho ideálneho partnera.

Môže Vás zaujímať: Kresťanská zoznamka: nájdite niekoho s podobnými hodnotami

Rande v Košiciach

Košice – metropola východného Slovenska, ponúkajú množstvo krásnych zážitkov na všedný deň aj výnimočný večer s niekým špeciálnym.

K najkrajším pamiatkam nepochybne patrí najvýchodnejšia gotická katedrála Európy a zároveň najväčší chrám na Slovensku, Dóm sv. Alžbety. Aj ak ste tu domáci, nechajte na seba dýchnuť trochu romantickej histórie a pri prechádzke si užite výhľad na mesto z Dómskej veže, zvonkohru spievajúcej fontány, či sa len tak túlajte po hlavnej ulici. Ak Vás ruch mesta omrzí, určite navštívte botanickú záhradu, stredovekú uličku remesiel či si spravte výlet do lesoparku Bankov.

S príchodom jesene však pribúdajú chladné dni a večery a počasie už tak nepraje výletom do okolia. O to lákavejšie pôsobia kaviarne, vinárne a čajovne. Aj takto strávené popoludnie či večer majú svoje čaro, a ako ukazujú výledky prieskumu, pozvaním na kávu nikdy nič nepokazíte. A ak sa Vám schôdzka pretiahne až do večera, je to dobrá príležitosť skúsiť oficiálny drink mesta – Košické zlato.

Partner na úrovni – Vaša zoznamka v Košiciach!

Partner na úrovni je špičková online zoznamka založená na vedeckom prístupe k hľadaniu najvhodnejších partnerov pre svojich užívateľov. S pomocou osobnostného testu pre Vás hľadáme partnerov, ktorí sa k Vám skutočne hodia. Naším cieľom je nezadaným s vysokými nárokmi pomáhať pri nadväzovaní dlhodobých vzťahov a ponúkať im vysoko kvalitné služby.

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni