Zoznamka Banská Bystrica

Žijete v srdci Slovenska a vo Vašom srdci je stále voľné miesto pre niekoho výnimočného? Zoznámte sa s Partner na úrovni s tými, ktorí taktiež hľadajú.
banská bystrica na mape

Zoznamka Banská Bystrica - niekto možno hľadá práva Vás!

My Vám prezradíme, že až 42% percent zaregistrovaných používateľov v Banskej Bystrici má vysokoškolské vzdelanie, ich priemerný vek je 37 rokov a 57% je nefajčiarov.

Máte už za sebou nejaký ten vážny vzťah a hľadáte niekoho, s kým Vám bude dobre? Na Partner na úrovni môžete po zadaní kritérií, ktoré sú pre Vás dôležité spoznávať napríklad mužov a ženy, ktorí sú otvorení vzťahu s partnerom, ktorý už má deti z predošlých vzťahov. V Banskej Bystrici je takémuto vzťahu naklonených takmer 78% zaregistrovaných mužov  a 73% žien.

Neváhajte, zaregistrujte sa, nastavte tie správne kritériá a zoznamujte sa aj Vy!

 

Rande v Banskej Bystrici

Banská Bystrica ponúka obrovské množstvo príležitostí pre trávenie voľného času. Nie je nič jednoduchšie ako v meste v srdci Slovenska obklopenom krásnou prírodou naplánovať príjemný deň či schôdzku s niekým výnimočným. Vychádzka do okolia, po Kalvárii, Urpínskou alejou či posedenie v areáli mestského hradu sú možnosťou. Ak Váš partner či partnerka preferuje kultúrne podujatia, k dispozícií Vám je Štátna Opera, Stredoslovenské múzemum či Stredoslovenská galéria.

Navštíviť môžete aj napríklad Štúdio tanca a možno Vás tento zážitok navnadí tak, že večer zakončíte zvŕtaním sa na niektorom z parketov v Banskej Bystrici. Že pre Vás poskakovanie v klube, a to ani najväčšom na Slovensku, ktorý v Banskej Bystrici sídli, nie je stelesnením zábavného večera? A čo takto sa prihlásiť na kurzy tanca, kam môžete vziať aj svoje rande? Napríklad pri trénovaní energickej salsy sa môžete nechať ovládnuť atmosférou vášnivej Latinskej Ameriky a večer zakončiť drinkom v nejakom príjemnom podniku.

 

Partner na úrovni – Vaša zoznamka, aj v Banskej Bystrici!

Partner na úrovni je online zoznamovací portál pre nezadaných s vysokými nárokmi. Pomocou vedecky podložených osobnostných testov a na základe metódy tzv. matchingu hľadáme našim užívateľom partnerov, ktorí sa k nim skutočne hodia. Naším cieľom je pomáhať našim užívateľom pri nadväzovaní dlhodobých, kvalitných vzťahov a poskytovať špičkové služby.

 

Tipy

 • pár v kaviarni

  Zoznamka zadarmo

  Sme zoznamovacia agentúra pre nezadaných s vysokými nárokmi. Aj Vy si môžete úplne zadarmo vyskúšať, ako naša zoznamka funguje.

 • Partnerský vzťah

  5 dôvodov pre partnerský vzťah

  Zdravie je základ šťastného života. Okrem plnohodnotnej a vyvážehnej stravy, pohybu a pravidelných návštev u lekára existuje ďalší spôsob, ako o svoje zdravie dbať.

 • Profilová fotka

  Ako na profilovú fotku?

  Vynikajúco zvolená fotografia v profile vie byť v online zoznamovaní úžasnou výhodou. Opýtali sme sa aj Vás.