Som:
Prosím zadajte svoje pohlavie.
Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu.
Prosím zadajte platné heslo
« Vráťte sa na predchádzajúci krok
Zoznamka Banská Bystrica
č.1
Jednotka v zoznamovaní

Sme jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku.

48%
Podiel žien

Medzi našimi členmi je skoro rovnaký podiel žien a mužov.

100%
Kontrola profilov

Manuálna kontrola zaisťuje čo najvyššiu kvalitu portálu

Zoznamka Banská Bystrica

Zoznamka Banská Bystrica

Žijete v srdci Slovenska a vo Vašom srdci je stále voľné miesto pre niekoho výnimočného? Zoznámte sa s Partner na úrovni s tými, ktorí taktiež hľadajú.banská bystrica na mape

Zoznamka Banská Bystrica – niekto možno hľadá práva Vás!

My Vám prezradíme, že až 42% percent zaregistrovaných používateľov v Banskej Bystrici má vysokoškolské vzdelanie, ich priemerný vek je 37 rokov a 57% je nefajčiarov.

Máte už za sebou nejaký ten vážny vzťah a hľadáte niekoho, s kým Vám bude dobre? Na Partner na úrovni môžete po zadaní kritérií, ktoré sú pre Vás dôležité spoznávať napríklad mužov a ženy, ktorí sú otvorení vzťahu s partnerom, ktorý už má deti z predošlých vzťahov. V Banskej Bystrici je takémuto vzťahu naklonených takmer 78% zaregistrovaných mužov a 73% žien.

Neváhajte, zaregistrujte sa, nastavte tie správne kritériá a zoznamujte sa aj Vy!

Rande v Banskej Bystrici

Banská Bystrica ponúka obrovské množstvo príležitostí pre trávenie voľného času. Nie je nič jednoduchšie ako v meste v srdci Slovenska obklopenom krásnou prírodou naplánovať príjemný deň či schôdzku s niekým výnimočným. Vychádzka do okolia, po Kalvárii, Urpínskou alejou či posedenie v areáli mestského hradu sú možnosťou. Ak Váš partner či partnerka preferuje kultúrne podujatia, k dispozícií Vám je Štátna Opera, Stredoslovenské múzemum či Stredoslovenská galéria.

Navštíviť môžete aj napríklad Štúdio tanca a možno Vás tento zážitok navnadí tak, že večer zakončíte zvŕtaním sa na niektorom z parketov v Banskej Bystrici. Že pre Vás poskakovanie v klube, a to ani najväčšom na Slovensku, ktorý v Banskej Bystrici sídli, nie je stelesnením zábavného večera? A čo takto sa prihlásiť na kurzy tanca, kam môžete vziať aj svoje rande? Napríklad pri trénovaní energickej salsy sa môžete nechať ovládnuť atmosférou vášnivej Latinskej Ameriky a večer zakončiť drinkom v nejakom príjemnom podniku.

Partner na úrovni – Vaša zoznamka, aj v Banskej Bystrici!

Partner na úrovni je online zoznamovací portál pre nezadaných s vysokými nárokmi. Pomocou vedecky podložených osobnostných testov a na základe metódy tzv. matchingu hľadáme našim užívateľom partnerov, ktorí sa k nim skutočne hodia. Naším cieľom je pomáhať našim užívateľom pri nadväzovaní dlhodobých, kvalitných vzťahov a poskytovať špičkové služby.

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni