Som:
Prosím zadajte svoje pohlavie.
Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu.
Prosím zadajte platné heslo
« Vráťte sa na predchádzajúci krok
banner pre seriózna zoznamka
č.1
Jednotka v zoznamovaní

Sme jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku.

48%
Podiel žien

Medzi našimi členmi je skoro rovnaký podiel žien a mužov.

100%
Kontrola profilov

Manuálna kontrola zaisťuje čo najvyššiu kvalitu portálu

Seriózna zoznamka: Jednotka na slovenskom trhu

pár v stredných rokoch v reštaurácii

Kedysi sa novinové rubriky s názvom „Seriózna zoznamka“ plnili inzerátmi ľudí, ktorí dúfali, že tu nájdu šťastie. Hľadanie lásky a šťastia sa však za posledné roky z novinových stránok presunulo na internet, konkrétne na zoznamovacie portály. Ako však spoznať, ktorá je tá seriózna zoznamka, a kto to s úmyslom nadviazať vzťah myslí vážne? Partner na úrovni je jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku. pár v stredných rokoch v reštaurácii

Ako vybrať vhodnú zoznamku?

Internetových zoznamovacích agentúr existuje celá rada a mnoho z nich je zameraných na určitú cieľovú skupinu. Okrem zoznamiek zameraných na gay komunitu či kresťanských zoznamiek sa tieto odlišujú aj tým, či majú ich používatelia záujem o vážne zoznámenie, alebo len o flirt a nezáväzný vzťah.

Ak vám nestačí len koketovanie s neistým výsledkom a túžite po trvalom vážnom vzťahu, najlepšie je vynechať zoznamky bez zamerania či nedôveryhodné agentúry. V takom prípade je pre Vás najvhodnejšia seriózna zoznamka, ktorá je pre pre vážne zoznamovanie špeciálne určená.

Aj tu sa však môžu nájsť ľudia, ktorí hľadajú skôr povyrazenie a zábavu. Je nutné naučiť sa čítať medzi riadkami a pred samotným zahájením komunikácie si preveriť informácie, ktoré o sebe používateľ poskytol.

Seriózna zoznamka: Pre tých, čo to myslia vážne

Málo údajov v profile môže znamenať plachosť alebo obozretnejší prístup. Takýto používateľ sa možno radšej so svojimi osobnými informáciami zveruje tvárou v tvár. Rovnako sa však ale môže zdať, že niečo tají, alebo si svojím úmyslom nadviazať vážny vzťah nie je istý.

Úprimne a svedomito vyplnený profil spolu s vkusnými fotografiami výrazne zvyšujú šancu na úspech.

Na druhú stranu aj prílišné množstvo informácií môže budiť rovnako nedôveryhodný dojem, a to obzvlášť ak znejú málo uveriteľne. Celkovo platí, že atraktívny profil, vrátane civilných, no vkusných fotografií, ktoré ukazujú niečo z osobnosti používateľa, pôsobí dôveryhodne a svedčí o vážnom záujme o nadviazanie vzťahu.

Seriózna zoznamka dbajúca na bezpečnosť svojich používateľov by tiež mala umožňovať overovanie profilov a robiť maximum pre odstránenie klamlivých informácií.

žena pri notebooku

Vhodná komunikácia je kľúč

Internet je na jednu stranu anonymnejší, pretože sa s ostanými nevidíme tvárou v tvár. Niektorí ľudia, ktorí majú napríklad naživo problémy s otvorenosťou, sa tu môžu cítiť uvoľnenejšie a zbavujú sa zábran, ktoré sú pre nich prekážkou pri bežnom zoznamovaní sa.

Komunikácia online však môže zvádzať k dôvernosti – obrazovka počítača, na ktorej sa rozpisujete niekomu sympatickému aj keď neznámemu, môže zvádzať k väčšej intimite. Mali by ste preto mať na mysli, že na druhom konci sedí skutočný, neznámy človek a ku komunikácii pristupovať, ako by sa diala z očí do očí. Môže Vás to uchrániť od nepríjemností.

Namiesto hromadných správ profilom, ktoré Vás zaujmú, prispôsobte každý odkaz človeku, ktorému ho posielate.

Nevyplatí sa tiež písať rovnaké správy všetkým, ktorých profil Vás zaujme. Vždy si najskôr preštudujte profil používateľa či používateľky a podľa neho obsah správy prispôsobte. Dáte tak najavo, že máte o zoznámenie seriózny záujem a nepíšete ľuďom len podľa ich profilových fotografií. Zároveň by ste mali dbať na to, aby Vaše správy neobsahovali preklepy a boli gramaticky na úrovni.

Na záver najjednoduchšia, no najúčinnejšia rada – pokiaľ ste sa na zoznamku zaregistrovali za účelom vážneho zoznámenia, buďte úprimní a sami sebou! Skôr či neskôr každá pretvárka vyjde najavo a následky by pre Vás nemuseli byť príjemné.

registrácia na seriózna zoznamka

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni