Úspešné zoznámenia

Miloš a Ľudka

vo vzťahuZoznámili sme sa na Vašom portáli. Čo v dnešnej dobe človek urobí, keď zostane sám? Zapne počítač a začne hľadať po „zoznamkách". Schválne som použil úvodzovky, pretože niektoré zoznamovacie… Prečítajte si viac »

Mirka a Peťo

ManželiaNedávno sme dostali prekrásnu správu od Mirky a Peťa, ktorí s nami podelili o svoje šťastie. Správa bola o to romantickejšia, že lásku na našom portáli našla aj Mirkina mama!… Prečítajte si viac »

Veronika a Tibor

PartneriVlastne sme sa vôbec nemali stretnúť…Na začiatku bolo moje náhle vnuknutie zaregistrovať sa na portáli „Partner na úrovni“ a vlastne ani neviem poriadne, čo ma k tomu v ten osudný… Prečítajte si viac »

Tom a Kika

V partnerskom vzťahuAni neviem, čo mi napadlo prihlásiť sa na Partner na úrovni. V živote som na žiadnej zoznamke nebola. Ani som tomu neverila. Som veľmi spoločenská, vôbec neviem, čo… Prečítajte si viac »

Martin a Renátka

Manželia od apríla 2015Dobrý deň, radi by sme sa s Vami a s užívateľmi portálu Partner na úrovni podelili o náš príbeh, ktorý sa začal na tejto stránke. Náš prvý… Prečítajte si viac »

Ľubomír a Ľubica

V partnerskom vzťahuNáš príbeh sa začal písať v júli 2015. Obaja sme sa koncom júla prihlásili do zoznamky Partner na úrovni v očakávaní stretnúť spriaznenú dušu, s ktorou by sme… Prečítajte si viac »

Alena a Jozef

Partneri od novembra 2015Dobrý deň, posielam príbeh nášho stretnutia a nasej terajšej lásky. Sme Jozef a Alena, obidvaja podnikáme a veľa čašu na zoznámenie nám neostávalo. A hlavný problém bol… Prečítajte si viac »

Marián a Jana

V partnerskom vzťahuJedného dňa som sa rozhodol, že sa chcem s niekým zoznámiť a keďže som sa dozvedel o Vašej zoznamke tak som sa zaregistroval. Po viacerých neúspešných pokusoch som… Prečítajte si viac »

Karolína a Marián

Spolu od júla 2015Momentálne bývam už 14 rokov v zahraničí, a tento rok som sa rozhodla, že je čas vrátiť sa domov na Slovensko. Keďže si ešte musím doriešiť pár… Prečítajte si viac »