Exclusive dating site for 50+ singles
Som
Hľadám
E-mail
Heslo

13 MILIÓNOV ČLENOV V EURÓPE

Viac než 13 miliónov Európanov hľadá u nás lásku.

OCHRANA & ZABEZPEČENIE

Denná kontrola profilov zaisťuje bezpečné zoznamovanie so skutočnými ľuďmi.

Zoznamka Partner na úrovni

  1. Vysoká úspešnosť

    Každý mesiac opúšťajú Partner na úrovni členovia, ktorí u nás našli svojho vysnívaného partnera a nadviazali spokojný vzťah.

  2. Inteligentný matchmaking

    Naším kľúčovým nástrojom je metóda vyhľadávania partnera (tzv. matching). Pomocou nej Vám predstavíme nezadaných, s ktorými si budete skvelo rozumieť.

  3. Seriózne zoznámenie

    Členmi Partner na úrovni sú vzdelané ženy a muži, vo veku od 30 rokov, ktorí majú záujem o seriózne zoznámenie na úrovni a nadviazanie dlhodobého vzťahu.

onlinedating

Prestížna zoznamka pre náročných

Hľadáte vážny vzťah cez internet? Zoznamka Partner na úrovni je jednotkou serióznom zoznamovaní na Slovensku. Veríme, že vážny vzťah s niekým, kto má podobný životný štýl, ciele a hodnoty je jedným zo základných predpokladov dlhodobého šťastia.

Na rozdiel od iných zoznamiek Vám vďaka našej metóde pomôžeme nájsť partnera, s ktorým si budete rozumieť. Využite možnosti serióznej zoznamky a nájdite s Partner na úrovni fungujúci vzťah.

matchmaking

Metóda vyhľadávania partnera

Zoznamka Partner na úrovni je jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku. Naším kľúčovým nástrojom je metóda vyhľadávania partnera, s ktorým sa budete cítiť dobre (tzv. matching). Princíp návrhu partnerov je založený na metodickom modeli, ktorý vypočítava takzvanú vzťahovú kompatibilitu svojich používateľov.

To sa deje na základe demografických údajov, výsledkov osobnostného testu a tiež osobných preferencií používateľov. Zaregistrujte sa na serióznej zoznamke Partner na úrovni a presvedčte sa sami.

Úspešné zoznámenia

Tipy pre online profil

Tipy pre online profil

Pri hľadaní partnerov cez internet záleží vždy na prvom dojme. Pokiaľ je Váš profil pútavý a zaujímavý, nemusíte sa báť, že Vás nikto nekontaktuje. Pokiaľ ste ale o sebe veľa neprezradili, nebudú mať návštevníci Vášho profilu príliš z čoho vyberať.

V sekcii Plán úspechu Vám poradíme, ako urobiť Váš profil zaujímavejší, aké fotky sú pre zoznamovací profil najlepšie a akých chýb by ste sa mali vyvarovať. Nechajte si od nás poradiť.

tips

Nezadaní s vyšším vzdelaním

Snažíme sa zaistiť, aby si partneri v novom vzťahu čo najlepšie rozumeli a zdieľali spoločné hodnoty. Nezadaní členovia zoznamky Partner na úrovni sú väčšinou vzdelaní ľudia vo veku nad 30 rokov. Spája ich spoločný cieľ: nájsť si partnera, s ktorým si budú skvelo rozumieť.

Vysokým nárokom našich členov zodpovedajú okrem unikátnej metódy matching aj poskytované služby: rady o zoznamovaní, odstraňovanie neaktívnych profilov, kvalitný zákaznícky servis a mnohé ďalšie.

Poradňa

Kresťanská zoznamka

Túžite po láskyplnom dlhodobom vzťahu, rodine a po partnerovi, ktorý bude vidieť svet rovnakými očami a zdieľať Vaše presvedčenie a duchovné hodnoty? Viac tu.

Viac tu.

Zoznamka cez internet

Partner na úrovni je jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku. Spájame ľudí, ktorí v láske hľadajú to isté - seriózne zoznámenie a dlhodobý vzťah.

Pozrite si dôvody, prečo zvoliť práve nás.

Zoznamka pre seniorov

Zoznamka pre seniorov Partner na úrovni dala dohromady už veľa šťastných párov vyššieho veku. Šťastné príbehy sú dôkazom toho, že láska kvitne naozaj v každom veku.

Viac tu.

Tipy pre prvé rande

Urobili sme prieskum medzi našimi členmi na tému randenia. Máme výsledky a prinášame Vám užitočné rady, ako nepokaziť prvé rande a urobiť dobrý dojem. Viac sa dočítate tu.

???magazine.4.link.label???
Customer Service

Zákaznícky servis

Náš tím zákazníckeho servisu si dal za úlohu podporovať Vaše online zoznamovanie a zaistiť tým bezproblémové a príjemné hľadanie. Chceme, aby ste na našich stránkach stretli iba nezadaných, ktorí to myslia seriózne.

Všetky zaregistrované profily preto prísne kontrolujeme, aby sme zamedzili ich zneužitiu a zaistili vysokú kvalitu portálu. Pokiaľ máte akúkoľvek prosbu, obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Ochrana údajov

Ochrana údajov

Náš dvojstupňový systém overovania profilov, SSL šifrovanie a systém detekcie možných podvodov pre Vás vytvárajú bezpečný online zoznamovací portál, kde môžete zdieľať čokoľvek s kým si prajete.

Vy sami rozhodujete o tom, kto uvidí Váš profil, ktoré pre Vás nezaujímavé profily odstránite a komu napíšete súkromnú správu. Ochrana Vašich údajov a diskrétnosť sú pre nás prvoradé.

Zoznamka na Slovensku

Bývate v Prešove, Nitre, Zvolene alebo Bratislave? So serióznou zoznamkou Partner na úrovni máte možnosť spoznať zaujímavých ľudí nielen vo svojom meste, ale aj zoznámiť sa s niekým z iného mesta, kde sa napríklad tiež zdržiavate. Pomôžeme Vám nájsť partnera, s ktorým sa budete cítiť dobre a to kdekoľvek na Slovensku.

Zoznamka na Slovensku Vám umožní nastaviť si zasielanie vhodných partnerov podľa Vami zvoleného miesta. Partner na úrovni je č. 1 v serióznom zoznamovaní u nás. Naším kľúčovým nástrojom je metóda vyhľadávania partnera, s ktorým si budete skvelo rozumieť (tzv. matching).

Aktuálne

Zoznamujte sa kdekoľvek ste s našimi aplikáciami pre iOS a Android.

Je to dobrá a seriózna zoznamka, ktorá skutočne pomáha ľuďom bez partnera nájsť si životnú lásku a dáva im šancu zoznámiť sa a spoznať ľudí bez nejakého rizika narušenia súkromia a osobnosti. Marek - Stupava

Čo by som poradila ostatným? Hľadajte, nezúfajte! Ja som dosť náročná a hovorila som si, že si len tak partnera nenájdem. Na Partner na úrovni je tá výhoda, že systém ponúka partnerov podľa toho, čo chcete, a z toho množstva sa dá vyberať. Mirka