Zoznamka pre seniorov - šanca na lásku bez ohľadu na vek

Čas je spravodlivý, nevyberá si. Starneme všetci a rovnako. Aj Vy ste si zamladi predstavovali, ako jeseň svojho života prežijete bok po boku s celoživotnou láskou, v kruhu najbližších? Život však vie našimi plánmi pekne zatriasť a mnohí ľudia sa zrazu ocitnú bez partnera. A v určitom veku mnohí strácajú snahu zmeniť to, majú pocit, že už to hádam ani nemá zmysel. Ale láska vek nepozná a všetko ide ľahšie, keď sú na to dvaja. Práve preto je tu zoznamka pre seniorov - napríklad tá na Partner na úrovni. Neostávajte teda sami!
Zoznamka pre seniorov

Moderná doba praje láske vo všetkých podobách a v akomkoľvek veku. Ponuky na zoznámenie seniorov už dnes nie sú ničím exotickým. Väčšina miest či obcí ponúka možnosti spoločenského vyžitia, stretnutí, výletov či najrôznejších záujmových kurzov. Ak však o takéto akcie nemáte záujem, prípadne sa Vám nepodarilo stretnúť niekoho výnimočného, môžete sa obrátiť na online zoznamovaciu agentúru.

 

Unikátna zoznamka pre seniorov

Prečo Partner na úrovni? Zoznamka pre seniorov na Partner na úrovni ponúka unikátnu príležitosť na zoznámenie bez ohľadu na vek. V súčasnosti sme totiž jediná online zoznamka na Slovensku využívajúca vedecky podložený systém návrhu vhodného partnera – tzv. matching.

Ten vychádza z rozsiahleho testu osobnosti, ktorý musí každý člen vyplniť po svojej registrácii. Náš systém potom na základe výsledkov testu a Vašich osobných nastavení hľadá pre Vás skutočne vhodných partnerov.

 

Šanca na lásku pre každého

Partner na úrovni verí, že dlhodobé vzťahy plné vzájomnej lásky a porozumenia patria k základom životného šťastia. Bez ohľadu na vek! Práve preto ponúkame príležitosť nájsť toho ideálneho partnera každému, kto má o takéto seriózne zoznámenie skutočný záujem.

A vďaka možnosti nastavenia osobných preferencií pri hľadaní partnera náš systém umožňuje zoznámenie seniorov nie len podľa veku, či vzdialenosti bydlísk, ale aj podľa dôležitých životných hodnôt (napríklad kresťanská zoznamka) či tolerancie zlozvykov.

 

Ako teda na to?

Možno sa online zoznamovacích portálov stránite, pretože nie ste veľmi zdatní pri používaní počítača. Na prihlásenie sa na Partner na úrovni Vám však stačia úplne základné znalosti. Jednoducho vyplníte krátky formulár na našej úvodnej stránke (www.partnernaurovni.sk), zvolíte si heslo a po pozornom prečítaní potvrdíte naše Všeobecné podmienky a pravidlá pre ochranu osobných údajov. Ak kliknete na tlačidlo "Registrácia zadarmo", zavedie Vás náš systém rovno k osobnostnému testu.

Akonáhle test dokončíte, dostanete sa na svoj profil. Tu sa zobrazia výsledky osobnostného testu a v časti "Žiaduce a nežiaduce" môžete ďalej spresniť svoje požiadavky na budúceho partnera. Návrhy partnerov nájdete v menu pod odkazmom "Návrhy partnerov".

Ak si na to netrúfate, skúste poprosiť niekoho technicky zdatnejšieho, aby Vám ukázal základy. Ak by ste mali akékoľvek problémy, otázky či nejasnosti, môžete si prečítať našu nápovedu, alebo sa vždy môžete obrátiť na náš profesionálne vyškolený Zákaznícky servis.

 

registrácia na zoznamka pre seniorov

Prečítajte si tiež:

 • Zdravý partnerský vzťah

  5 dôvodov pre partnerský vzťah

  Početné štúdie dokazujú, že kvalitný partnerský vzťah dvoch zrelých ľudí je zdraviu prospešný.

 • Test osobnosti

  Ako vyplnit test osobnosti

  Chcete uspieť už od začiatku Vášho hľadania? Starostlivé vyplnenie osobnostného profilu výrazne zvýši Vaše šance na úspech.

 • pár v kaviarni

  Zoznamka zadarmo

  Čo ponúka naša zoznamka zadarmo, a prečo sa zaregistrovať už dnes, Vám povieme v článku.