Som:
Prosím zadajte svoje pohlavie.
Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu.
Prosím zadajte platné heslo
« Vráťte sa na predchádzajúci krok
On hľadá ju
č.1
Jednotka v zoznamovaní

Sme jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku.

48%
Podiel žien

Medzi našimi členmi je skoro rovnaký podiel žien a mužov.

100%
Kontrola profilov

Manuálna kontrola zaisťuje čo najvyššiu kvalitu portálu

On hľadá ju – akú, kde, ako?

žena s hrnčekom

Existuje nejaký kľúč, podľa ktorého „on hľadá ju“? Môžu ženy podľa neho zvýšiť svoje šance? A prečo sa nebáť registrácie na online zoznamke? To všetko Vám prezradí tento článok.žena s hrnčekom

On hľadá ju: po čom muži túžia?

Po čom vlastne muži túžia? Čo ich skutočne priťahuje? Jedna štúdia britských vedcov1 napríklad ukázala, že pre dlhodobý vzťah si muži vyberajú ženy s inými črtami tváre, ako pre krátkodobý románik. Pre románik si podľa výsledkov vyberajú skôr ženy s výraznejšími ženskými rysmi. Medzi tie tradične patria plné pery, výrazné lícne kosti, veľké oči a jasná pleť.

Objednávku na plastickú chirurgiu však môžete pokojne zrušiť, dámy. Skutočná krása, dokonca aj podľa vedcov, pramení z drobných nedokonalostí a originality.

Skutočne príťažlivé sú tie ženy, ktoré sa síce o seba starajú, no sú prirodzené, vedia sa radovať zo života a smiať, ženy do koča i do voza, ktoré sa neboja vynechať make-up či si zlomiť necht a baviť sa.

Kam muži chodia hľadať ženy?

Medzi „zaručené“ tipy už tradične patria miesta, kde sa ženy zvyknú „zhromažďovať“. Kaviarne, obchodné centrá, detské ihriská, kde sa vždy vyskytujú aj nejaké slobodné mamičky, psie parky, prípadne železiarstva a obchody s domácimi potrebami, kde sa bezradným dámam môže hodiť mužská rada.

Pravdou však je, že so ženami je možné sa zoznamovať úplne všade. Na firemnom večierku, v autobuse cestou z práce. Životnú lásku môžete stretnúť pokojne aj na dovolenke.

Čítajte ďalej: Single na dovolenke? Žiadny problém!

On hľadá ju – online!

On hľadá jubola kedysi mimoriadne populárna kategória inzerátov. Dnes sa nám skôr vybavia profily mužov hľadajúcich šťastie na zoznamovacích portáloch. Časy, kedy takáto forma zoznamovania bola vnímaná skôr s nedôverou sú už nenávratne preč a niektoré štúdie dokonca naznačujú, že sú to práve online zoznamky, kde sa tvorí stále viac a viac šťastných párov.

Čítajte ďalej: Úspešné zoznámenia: príbehy párov z Partner na úrovni

Dokonalý návod na to, ako nájsť tú pravú a ani na to, ako byť tou pravou, neexistuje. Najdôležitejšou vecou na misii za vzťahom je totiž nebáť sa a nenechať sa odradiť.

NÁJDITE TU PRAVÚ

Zdroje:

1Anthony Little, Benedict Jones, David Feinberg, and David Perrett. Men’s strategic preferences for femininity in female faces’. British Journal of Psychology, 21 June 2013.
Citované v: Science Daily: Women’s Facial Features Can Determine Length of Relationship; June 20, 2013; Dostupné na: http://www.sciencedaily.com/releases/2013/06/130620214010.htm.

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni