On hľadá ju – akú, kde, ako?

Existuje nejaký kľúč, podľa ktorého „on hľadá ju“? Môžu ženy podľa neho zvýšiť svoje šance? A prečo sa nebáť registrácie na online zoznamke? To všetko Vám prezradí tento článok.
žena s hrnčekom

On hľadá ju: po čom muži túžia?

Po čom vlastne muži túžia? Čo ich skutočne priťahuje? Jedna štúdia britských vedcov1 napríklad ukázala, že pre dlhodobý vzťah si muži vyberajú ženy s inými črtami tváre, ako pre krátkodobý románik. Pre románik si podľa výsledkov vyberajú skôr ženy s výraznejšími ženskými rysmi. Medzi tie tradične patria plné pery, výrazné lícne kosti, veľké oči a jasná pleť.

Objednávku na plastickú chirurgiu však môžete pokojne zrušiť, dámy. Skutočná krása, dokonca aj podľa vedcov, pramení z drobných nedokonalostí a originality.

Skutočne príťažlivé sú  tie ženy, ktoré sa síce o seba starajú, no sú prirodzené, vedia sa radovať zo života a smiať, ženy do koča i do voza, ktoré sa neboja vynechať make-up či si zlomiť necht a baviť sa.

 

Kam muži chodia hľadať ženy?

Medzi „zaručené“ tipy už tradične patria miesta, kde sa ženy zvyknú „zhromažďovať“. Kaviarne, obchodné centrá, detské ihriská, kde sa vždy vyskytujú aj nejaké slobodné mamičky, psie parky, prípadne železiarstva a obchody s domácimi potrebami, kde sa bezradným dámam môže hodiť mužská rada.

Pravdou však je, že so ženami je možné sa zoznamovať úplne všade. Na firemnom večierku, v autobuse cestou z práce. Životnú lásku môžete stretnúť pokojne aj na dovolenke.

 

Čítajte ďalej: Single na dovolenke? Žiadny problém!

 

On hľadá ju - online!

On hľadá jubola kedysi mimoriadne populárna kategória inzerátov. Dnes sa nám skôr vybavia profily mužov hľadajúcich šťastie na zoznamovacích portáloch. Časy, kedy takáto forma zoznamovania bola vnímaná skôr s nedôverou sú už nenávratne preč a niektoré štúdie dokonca naznačujú, že sú to práve online zoznamky, kde sa tvorí stále viac a viac šťastných párov.

 

Čítajte ďalej: Úspešné zoznámenia: príbehy párov z Partner na úrovni

 

Dokonalý návod na to, ako nájsť tú pravú a ani na to, ako byť tou pravou, neexistuje. Najdôležitejšou vecou na misii za vzťahom je totiž nebáť sa a nenechať sa odradiť.

 

NÁJDITE TU PRAVÚ
 

Prečítajte si tiež:

 • pár v kaviarni

  Zoznamka zadarmo

  Čo ponúka naša zoznamka zadarmo, a prečo sa zaregistrovať už dnes, Vám povieme v článku.

 • Test osobnosti

  Ako vyplnit test osobnosti

  Chcete uspieť už od začiatku Vášho hľadania? Starostlivé vyplnenie osobnostného profilu výrazne zvýši Vaše šance na úspech.

 • pár pri stene

  5 dôvodov pre partnerský vzťah

  Početné štúdie dokazujú, že kvalitný partnerský vzťah dvoch zrelých ľudí je zdraviu prospešný.