Som:
Prosím zadajte svoje pohlavie.
Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu.
Prosím zadajte platné heslo
« Vráťte sa na predchádzajúci krok
banner pre zoznamka cez internet
č.1
Jednotka v zoznamovaní

Sme jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku.

48%
Podiel žien

Medzi našimi členmi je skoro rovnaký podiel žien a mužov.

100%
Kontrola profilov

Manuálna kontrola zaisťuje čo najvyššiu kvalitu portálu

Zoznamka cez internet: Č. 1 v serióznom zoznamovaní u nás

hipster s bradou

Každý o nej už počul a pre veľa ľudí sa stala nenahraditeľnou pre efektívne hľadanie budúceho partnera . Ako vlastne zoznamka cez internet funguje, a čím sa naša ponuka od ostaných na slovenskom trhu líši? Partner na úrovni je jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku a pomocou našej jedinečnej metódy si u nás môžete nájsť partnera, s ktorým sa budete cítiť dobre. hipster s bradou

Prečo zvoliť zoznamku Partner na úrovni? Pozrime sa bližšie na hlavné dôvody:

1. Jednotka v serióznom zoznamovaní na Slovensku

Kvalitné zoznamky cez internet ponúkajú nielen dobrý zákaznícky servis a držia krok s aktuálnymi trendmi v online zoznamovaní, ale čo je hlavné, spájajú ľudí, ktorí v láske hľadajú to isté – seriózne zoznámenie a dlhodobý vzťah. Zoznamka Partner na úrovni ako jednotka v serióznom zoznamovaní spĺňa tieto kritériá a umožňuje spoznať nezadaných z celého Slovenska, ktorým ide práve o úprimné zoznámenie.

Spoznajte nezadaných vo Vašom meste: Zoznamka na Slovensku

Na slovenskom trhu je veľa zoznamiek zadarmo. Ide ale predovšetkým o tie najstaršie, ktoré boli založené ešte v 90. rokoch a dobe založenia zodpovedajú aj ich servis a služby. Profil si môže založiť každý bez ohľadu na pravdivé informácie, pretože zadané údaje nikto neoveruje. Presnejšie vyhľadávanie alebo dokonca navrhovanie vhodných partnerov nie je na neplatených internetových zoznamkách zvykom. Navyše nemajú ani špeciálnu garanciu bezpečnosti a často chýba zákaznícky servis.

Spájame ľudí, ktorí v láske hľadajú to isté – seriózne zoznámenie a dlhodobý vzťah.

2. Metóda vyhľadávania partnera, s ktorým si budete skvelo rozumieť

Vašou výhodou a našim kľúčovým nástrojom oproti ostatným možnostiam zoznámenia cez internet je naša metóda vyhľadávania partnera, s ktorým sa budete cítiť dobre (tzv. matching). Princíp návrhu partnerov je založený na metodickom modeli, ktorý vypočítava takzvanú vzťahovú kompatibilitu svojich používateľov. To sa deje na základe demografických údajov, osobnostného testu založenom na najnovších poznatkoch z psychológie a tiež osobných preferenciách užívateľov.

Všetky tieto informácie nám pomáhajú určiť predpoklady vzájomnej kompatibility, ktoré potom napomáhajú budovať úspešný a dlhodobý vzťah. Ak v týchto predpokladoch existuje medzi dvoma ľuďmi výrazný súlad, sú si títo používatelia navzájom navrhnutí a zoznamovanie cez internet sa môže začať. Tým sa naša seriózna zoznamka cez internet líši od iných platforiem a robí nás jednotkou v serióznom zoznamovaní na slovenskom trhu.

3. Vaše súkromie je chránené

Dôveryhodnosť a ochrana osobných údajov je pre nás veľmi dôležitá. U nás všetky profily individuálne kontrolujeme a pracovníci zákaznického servisu odstraňujú vulgárnych používateľov či falošné profily. Kto sa rozhodne pre internetovú zoznamku a zverí jej svoje osobné údaje, mal by sa uistit, že je riadne šifrovaná. U nás uplatňujeme zakódovaný certifikát, tzv. SSL – Secure Socket Layer, ktorý zaručí bezpečnost Vašich údajov.

4. Zoznamka cez internet, ktorá myslí na rôzne cieľové skupiny

Zoznamky cez internet sa tiež líšia podľa očakávania svojich používateľov. Najčastejšie bývajú rozdelené na zoznamky pre nezáväzný flirt alebo pre vážny vzťah. Partner na úrovni je serózna zoznamka.

Ako jednotka v serióznom zoznamovaní ponúkame napríklad kresťanskú zoznamku pre veriacich, ktorí hľadajú niekoho s rovnakými hodnotami, alebo aj gay zoznamku, pre ľudí s homosexuálnou orientáciou. Než sa zaregistrujete, skúste sa preto poobzerať po kritériách, ktoré sú pre Vás dôležité. Pokiaľ hľadáte vážne zoznámenie, nie je dôvod sa zaregistrovať inde než u nás.

Hľadáte niekoho s podobnými hodnotami? Skúste našu kresťanskú zoznamku

5. Najnovšie trendy v zoznamovaní

Kvalitná zoznamka cez internet môže mať aj vlastnú redakciu, výskumné oddelenie, alebo usporadúvať zoznamovacie akcie pre svojich používateľov, ktorí sú stále voči online zoznamovaniu nedôverčiví. V našom Magazíne ponúkame napríklad praktické články a rady o zoznamovaní a vzťahoch, ktoré sú založené na skúsenostiach a radách odborníkov alebo vlastných exkluzívnych prieskumoch.

Po registrácii a vyplnení osobnostného testu si môžete zadarmo a nezáväzne vyskúšať ako naša internetová zoznamka funguje. Ak sa rozhodnete pre platené VIP členstvo, môžete naplno využívať všetky funkcie zoznamky.

REGISTRÁCIA ZDARMA

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni