Som:
Prosím zadajte svoje pohlavie.
Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu.
Prosím zadajte platné heslo
« Vráťte sa na predchádzajúci krok
banner gay zoznamka
č.1
Jednotka v zoznamovaní

Sme jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku.

48%
Podiel žien

Medzi našimi členmi je skoro rovnaký podiel žien a mužov.

100%
Kontrola profilov

Manuálna kontrola zaisťuje čo najvyššiu kvalitu portálu

Gay zoznamka pre vážné zoznámenie: nájdite lásku

muži v bare

Radi by ste našli partnera, no máte pocit, že Vaše možnosti sú značne obmedzené? Naša zoznamka vďaka unikátnej metóde matchingu hľadá svojim používateľom partnerov, s ktorými sa budú cítit dobre. Ak túžite po pevnom vzťahu, pomôžeme Vám nájsť partnera, ktorý zodpovedá Vašim potrebám a túžbam.muži v bare

Ako a kde sa zoznámiť?

Miest a príležitostí pre zoznámenie sa s partnerom rovnakého pohlavia aj na Slovensku, ktoré je napriek pokrokom stále vnímané ako konzervatívnejšia krajina, stále pribúda. Avšak rozmanitosť týchto možností nie je ani náhodou možné prirovnať k ponuke, ktorá sa otvára heterosexuálnym párom.

Tak napríklad sa každoročne koná Dúhový Pride pochod, ktorý poskytuje výbornú príležitosť spoznať nových ľudí. Taktiež je tu možnosť navštíviť niekotrý z gay klubov (napríklad najstarší na Slovenku – Apollon v Bratislave, Be Happy Club taktiež v hlavom meste či Marseille v Košiciach). Ponúkajú sa tiež spoločenské udalosti ako Dúhový ples, či divadelný festival Drama Queer.

Ak nechcete hľadať vzťah takpovediac na ulici, pomôcť môže gay zoznamka.

Čo však robiť, ak nie ste zrovna spoločenský typ? Alebo Vám hľadanie partnera pre vážny vzťah po kluboch či na párty pripadá ako hľadanie ihly v kope sena a ešte ktomu naslepo? A čo ak nebývate v Bratislave či inom väčšom meste, ale v malom meste či na dedine, kde nie je ani len ten gay bar? Obzvlášť pre Vás je vhodná gay zoznamka. Má totiž tú výhodu, že parametre hľadania si nastavíte podľa Vašich skutočných potrieb.

Ktorá gay zoznamka je tá pravá?

Slovenský internet ponúka pri zadaní hesla “gay zoznamka“ hneď niekoľko webových stránok zameraných na gayov a lezby. Líšia sa dizajnom, ponukou profilov, formátom (zoznamka vs. špecializovaná chatovacia miestnosť), doplnkovými sekciami, ako je napríklad blog, ale aj tým, či ide len o slovenské rozšírenie českej platformy. Nie všetky tiež ponúkajú odlišné formy kontaktu s potenciálnym partnerom.

Väčšinou sa musíte spoľahnúť na to, že padnete do oka niektorému z používateľov (a Vaše fotografie často bývajú prístupné úplne všetkým), alebo sa chopíte iniciatívy Vy sami a začnete sa preberať množstvom zverejnených profilov. Ak chcete zvýšiť svoje šance, nevyhýbajte sa ani zoznamkám, ktoré svoje služby poskytujú homosexuálne orientovaným používateľom rovnako ako heterosexuálnym.

pán pred izbou

Gay zoznamka u nás

Ak to so zoznámením myslíte vážne a hľadáte partnera, s ktorým by ste si radi vybudovali plnohodnotný vzťah, vyplatí sa registrovať na zoznamkách, ktoré sa špecializujú na nezadaných túžiacich po vážnom vzťahu. Sme jednotkou v serióznom zoznamovaní na slovenskom trhu.

Žiadna gay zoznamka na Slovensku zatiaľ nevyužíva metódu vyhľadávania vhodného partnera (tzv. matching), ktorý funguje na základe vyplneného osobnostného testu, ktorý je výsledkom dekád trvajúceho výskumu súčasnej psychológie.

Gay zoznamka na Partner na úrovni ponúka možnosť nastaviť si parametre hľadania podľa Vašich potrieb.

Namiesto nekonečného prehliadania množstva profilov používateľov a používateliek gay zoznamiek sú Vám priraďované iba profily, ktorých majitelia sa k Vám skutočne hodia podľa osobnostného testu a Vami zadaných kritérií.

Partner na úrovni navyše zaručuje prísnu ochranu Vašich osobných údajov, manuálnu kontrolu všetkých profilov tak, aby zodpovedali pravidlám našej zoznamky, ako aj možnosť overenia identity používateľa. Tým sa filtrujú falošné, duplikované či neseriózne profily.

registrácia na gay zoznamka

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni