O nás

Zoznamovací portál Partnernaurovni.sk je založený spoločnosťou Spark Networks Services GmbH v Berlíne. Táto spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2008 riadi množstvo úspešných internetových zoznamiek pôsobiacich až v dvadsiatich šiestich krajinách sveta.

Našim cieľom je nezadaným s vysokými nárokmi pomáhať pri hľadaní dlhodobých vzťahov. Základom úspešného zoznamovania na Partner Na Úrovni je vedecky založený test osobnosti, takzvaný “Matching” test. Na rozdiel od iných zoznamiek navrhujeme našim členom už od začiatku iba tých partnerov, ktorí sa k nim na základe vyhodnotenia testu skutočne hodia, tzv. “matchujú”.

Okrem toho ponúka Partner Na Úrovni aj funkciu „Spoznajte sa!“, ktorá užívateľom uľahčuje počiatočnú komunikáciu a podá im pomocnú ruku na ceste k nájdeniu partnera pomocou otázok. Celý proces zoznamovania vrátane prvého skutočného kontaktu sa vďaka tomuto systému výrazne uľahčuje.

Neustále dbáme na vysokú kvalitu všetkých ponúkaných služieb. Dokladom sú mnohé vyznamenania v niekoľkých krajinách za vysoko kvalitné služby a za dodržovanie pravidiel týkajúcich sa súkromia. Najväčšou motiváciou sú pre nás vzťahy, ktoré deň čo deň vznikajú vďaka našej práci.

Princíp sprostredkovanía

Princíp sprostredkovania je založený na matematickom modele, ktorý využíva demografické, osobnostné a psychologické kritériá k určeniu zlúčitelnosti potenciálnych partnerov. Podkladom pre výpočty je zatiaľ najrozsiahlejší dotazník v Európe.

K demografickým kritériám patrí napr. pohlavie, vek, bydlisko a vzdelanie.

Osobnostné kritériá obsahujú otázky týkajúce sa aspektov, ktoré sú pre členov v dlhodbom vzťahu veľmi dôležité.

Psychologická časť testu vznikla na podklade modelu “Big Five Personality Traits” (Päť-faktorový model osobnostných rysov). Tento model sa stal v deväťdesiatych rokoch jedným z najúspešnejších konceptov modernej psychológie osobnosti.

Súkromie a ochrana dát má pre Partner Na Úrovni ten najväčší význam, všetky informácie sú preto bezpečne uložené a zašifrované. Poskytovanie informácií tretím stranám alebo iným členom je úplne vylúčené.

Údaje a fakty

Založené

November, 2008

Sídlo spoločnosti

Kohlfurter Straße 41/43
10999 Berlín
Nemecko

eDarling Office

Počet zamestnancov

300

Počet registrovaných členov

13 miliónov

Krajiny pôsobenia

Belgicko, Česká republika, Čile, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Holandsko, Írsko, Maďarsko, Mexiko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Rakúsko, Rusko, Slovenská republika, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Veľká Británia, USA