Som:
Prosím zadajte svoje pohlavie.
Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu.
Prosím zadajte platné heslo
« Vráťte sa na predchádzajúci krok
Kresťanská zoznamka
č.1
Jednotka v zoznamovaní

Sme jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku.

48%
Podiel žien

Medzi našimi členmi je skoro rovnaký podiel žien a mužov.

100%
Kontrola profilov

Manuálna kontrola zaisťuje čo najvyššiu kvalitu portálu

Kresťanská zoznamka: nájdite niekoho s podobnými hodnotami

pár na túre

Každý hľadá svoje šťastie. Aj Vy túžite po láskyplnom, dlhodobom vzťahu, rodine, zázemí, po partnerovi, ktorý bude vidieť svet rovnakými očami a zdieľať Vaše presvedčenie a duchovné hodnoty? Ak ste ešte stále na začiatku svojej cesty za vysnívaným vzťahom a chcete chytiť svoje šťastie do vlastných rúk, práve pre Vás je tu naša kresťanská zoznamka.Kresťanská zoznamka

Slovensko je tradične považované za jednu z konzervatívnejších krajín, čo odráža aj počet obyvateľov považujúcich sa za veriacich. Podľa toho by sa mohlo zdať, že pre nezadaného veriaceho nebude problém stretnúť ľudí podobne zmýšľajúcich, vyznávajúcich rovnaké hodnoty a nájsť medzi nimi toho pravého, či tú pravú. Máte práve Vy však dojem, že sa asi všetci museli prepadnúť pod zem? Prečo by ste sa mali zveriť do rúk práve nám?

Dávame možnosť tým, ktorí to so zoznámením myslia vážne

U nás veríme na pravú lásku a na budovanie dlhodobých, šťastných vzťahov. Práve preto sa zameriavame na nezadaných, ktorí skutočne túžia po serióznom zoznámení, nemajú záujem o vzťahové dobrodružstvá, ale snažia sa o vybudovanie perspektívneho vzťahu. Veríme tiež, že k základom partnerského šťastia patrí zhoda nie len povahová, ale aj v oblasti hodnôt, životných cieľov a morálky. Aj naše vedecké prieskumy potvrdzujú, že výber životného partnera sa riadi podľa podobnosti.

Niet sa čomu diviť. Každý z nás vychádza z nejakého zázemia a hodnoty, ktoré predali rodičia nám, častokrát chceme predať svojim deťom. Na to je však potrebný partner, s ktorým môžeme zdieľať nie len pohľad na život, ale aj predstavu o rodine.

Na online katolíckych zoznamkách síce môžete stretnúť tisíce single ľudí, no pri bežnej komunikácií je veľmi ťažké odhadnúť, do akej miery sa k sebe skutočne hodíte. My Ván môžeme toto „hľadanie ihly v kôpke sena“ uľahčiť. Ako?

Kresťanská zoznamka a inteligentný matchmaking

Používame systém inteligentného matchingu – to znamená, systém založený na najobsiahlejšom teste osobnosti v Európe a možnosti nastaviť si osobné parametre a požiadavky na hľadaného partnera. Systém Vám na základe všetkých týchto údajov navrhne iba tých partnerov, s ktorými sa k sebe skutočne hodíte. A požiadavky sú nastaviteľné aj v oblasti viery. Iba Vy rozhodnete, aké dôležité je pre Vás vierovyznanie navrhovaných partnerov.

Vaše šance u nás tiež rozhodne nie sú malé. Naši členovia viac-menej odrážaú oficiálne štatistiky a až 59% (podiel žien: 46%) z nich sa hlási ku katolíckej viere. V nezanedbateľnom množstve môžete u nás nájsť aj protestantov. Máte teda jedinečnú možnosť na seriózne zoznámenie s ľuďmi, pre ktorých je viera rovnako dôležitá, ako pre Vás.

„Pomôž si človeče, aj Pán Boh ti pomôže.“ A my sme presvedčení o tom, že je to skutočne pravda. Neváhajte teda a pustite sa s nami hľadať lásku.

registrácia na kresťanská zoznamka

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni