Garancia sprostredkovania

Staňte sa VIP členom a využite výhody našej garancie sprostredkovania

U VIP členov sa minimálny počet sprostredkovaných kontaktov riadi podľa doby, na ktorú bolo členstvo uzavreté. Ak Partnernaurovni.sk nesplní minimálny počet návrhov, predĺži sa Vaše členstvo zdarma o rovnaké obdobie.

Pri hľadaní partnerov cez Partnernaurovni.sk máte možnosť uzavrieť členstvo na šesť alebo dvanásť mesiacov. V prípade, že sa rozhodnete pre členstvo na dobu šiestich mesiacov, je portál Partnernaurovni.sk povinný ponúknuť minimálne desať kontaktov s ostatnými členmi. V rámci zmluvy na dvanásť mesiacov sa Partnernaurovni.sk zaručuje, že Vám sprostredkuje minimálne dvadsať kontaktov s ostatnými členmi. Zmluva sa Vám predĺži aj v tom prípade, ak Partnernaurovni.sk nesplní dohodnuté podmienky.

Kontakt znamená každá správa napísaná jedným z ostatných užívateľov, ktorú dostanete ako dôsledok poslaného “úsmevu”, piatich otázok alebo textovej správy, alebo ktorú sami pošlete inému používateľovi a týmto spôsobom s ním vstúpite do obojstranného kontaktu.

Kedy platí garancia sprostredkovania…

  • Ak ste oslovili behom Vášho šesťmesačného členstva minimálne 4 a behom dvanásťmesačného členstva minimálne 8 navrhnutých partnerov a to tak, že ste poslali vlastnú textovú správu.
  • Ak ste zodpovedne a kompletne vyplnili stránky „Môj profil“ a „Moje hľadanie”
  • Ak ste vložili minimálne jednu fotografiu do svojho profilu.
  • Ak ste aktívny VIP člen.
  • Ak pravidelne využívate svoje používateľské konto.

V prípade, že sme nesplnili podmienky garancie v priebehu Vášho VIP členstva, napíšte nám najneskôr 14 dní pred vypršaním Vášho členstva cez náš kontaktný formulár. Použite e-mailovú adresu, pomocou ktorej ste sa na Partnernaurovni.sk prihlásili. Po overení informácií Vám predĺžime VIP členstvo o rovnaké obdobie.