Hľadám muža: Prečítajte si 6 praktických rád

pár na chodníku

Je správny chlap to jediné čo Vám ešte chýba ku šťastiu? Tak nečakajte na zázraky a chyťte svoj milostný život pevne do vlastných rúk! Povedzte si „hľadám muža” a my Vám dáme pár dobrých tipov, ako ho skutočne nájsť.

1. Oči majte otvorené dokorán

Začnite sa pozorne obzerať po svojom okolí. Vhodní muži sa skrývajú takmer úplne všade. Možno zistíte, že o Vás má už dávno niekto záujem, alebo každý deň stretávate niekoho sympatického. Ak sa muži vo Vašom okolí skrývajú skutočne dobre, skúste ich ísť hľadať napríklad na večierok pre nezadaných, na hodiny taliančiny, či napríklad aj na online zoznamku.

2. Obrňte sa pozitívnou náladou

Slobodní muži chodia väčšinou „loviť” na miesta, kde je rýb dostatok. Nenechajte sa však odsunúť konkurenciou. S pozitívnym prístupom, úsmevom na tvári a zdravým sebavedomím nemôžete prehrať.

3. Hľadám muža: Ovládnite svoje telo

Pri hľadaní partnera je veľmi dôležité, ako sa pohybujete, aké signály vysielate, ako gestikulujete, aj ako držíte svoje telo. Muža môžete zaujať pomocou reči tela. Nepotrebujete k tomu ani hlboký výstrih, topánky na opätku či dokonalý make-up

4. Zalovte aj Vy – v známych vodách

Skúste rozhodiť siete aj medzi Vašimi známymi. Zdôverte sa kamarátke: „Už nechcem byť sama, niekoho by som si chcela nájsť. Hľadám muža, ktorý bude …“

Možno ju napadne niekto z jej okolia, kto by sa k Vám perfektne hodil. Že to funguje, dokázala aj štúdia americkej online zoznamovacej agentúry Match.com, ktorej sa zúčastnilo 11 000 ľudí. Podľa nej sa ľudia najčastejšie zoznamujú v škole alebo zamestnaní (36%), cez priateľov alebo členov rodiny (26%) a prostredníctvom online zoznamovacích portálov (17%).

5. Žite aktívne

Neupadajte do stereotypu a nedovoľte, aby sa Váš život točil iba okolo práce, pravidelného seriálu a každodenných povinností. Nezabúdajte na seba, spravte si občas radosť a robte veci, ktoré Vás tešia. Nájdite si nejakú záľubu a venujte sa niečomu, čo bude rozvíjať Vašu osobnosť. Získate tak aj ďaľšiu tému na rozhovor s potenciálnym nápadníkom.

6. Nevzdávajte sa

Pravdepodobnosť, že toho pravého nájdete na úplne prvý pokus, je veľmi malá. Nenechajte sa však odradiť. Ten, kto nič neskúsi,… Veď to už poznáte.

Partner na úrovni - registrácia na Hľadám muža

Zdroje:

The Evolution of Dating: Match.com and Chadwick Martin Bailey Behavioral Studies Uncover a Fundamental Shift in How People Meet: http://cp.match.com/cppp/media/CMB_Study.pdf

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni