Som:
Prosím zadajte svoje pohlavie.
Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu.
Prosím zadajte platné heslo
« Vráťte sa na predchádzajúci krok
č.1
Jednotka v zoznamovaní

Sme jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku.

48%
Podiel žien

Medzi našimi členmi je skoro rovnaký podiel žien a mužov.

100%
Kontrola profilov

Manuálna kontrola zaisťuje čo najvyššiu kvalitu portálu

Zoznamka na Slovensku – partner aj pre Vás!

Ste nezadaní a radi by ste to zmenili? Hľadáte partnera, s ktorým sa usadíte, ideálne čo najbližšie k Vášmu bydlisku? Alebo by ste sa radi zoznámili s niekým z iného mesta, kam pravidelne chodievate, máte tam rodinu či chalupu? Zaujíma Vás, čo Vám môže online zoznamka Partner na úrovni ponúknuť v blízkosti práve Vášho mesta? Na všetky tieto otázky máme pre Vás odpovede.

Vaša zoznamka na Slovensku

Partnera ste už skúšali hľadať všetkými bežnými spôsobmi, ako je navštevovanie spoločenských akcií, zoznamovanie sa s nezadanými známymi Vašich kamarátov či členov rodiny, možno ste vyskúšali aj zopár inzerátov či rande naslepo, no máte neustály pocit, že všetci single ľudia sa kdesi skrývajú. Možno však na takéto hľadanie nemáte chuť, čas či podmienky. Prípadne ste len zvedaví, ako to celé funguje a vravíte si, že aj motyka možno vystrelí. Rozhodli ste sa teda vyskúšať serióznu online zoznamku. Ponuka na Slovensku je široká, ako však vybrať?

Ak sa rozhodnete staviť na našu zoznamku, sprístupnia sa Vám unikátne služby, na ktorých je postavený úspech materskej spoločnosti Spark s.r.o. v 22 krajinách Európy a Latinskej Ameriky. Denne pomáháme utvárať úspešné zoznámia tisícov užívateľov, oceňujúcich najmä metódu matchingu,  prostredníctvom ktorej sú im navrhovaní vhodní partneri. Dbáme na vysokú mieru ochrany, bezpečnosť dát a špičkový zákaznícky servis.

Na Slovensku pôsobíme od marca 2013 a noví užívatelia pribúdajú každý deň. Zopár údajov o tom, s akými ľuďmi budete mať možnosť sa zoznámiť v jednotlivých slovenských mestách sme pre Vás odkryli v článkoch o zoznamke na Slovensku, ktoré si môžete prečítať spolu s tipmi, ako v nich prípadne stráviť prvé schôdzky či len voľné popoludnie.