Som:
Prosím zadajte svoje pohlavie.
Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu.
Prosím zadajte platné heslo
« Vráťte sa na predchádzajúci krok
Ona hľadá jeho
č.1
Jednotka v zoznamovaní

Sme jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku.

48%
Podiel žien

Medzi našimi členmi je skoro rovnaký podiel žien a mužov.

100%
Kontrola profilov

Manuálna kontrola zaisťuje čo najvyššiu kvalitu portálu

Ona hľadá jeho – 7 dôvodov pre online zoznamku

pár selfie

Hľadanie vhodného partnera sa v súčasnosti už dávno neobmedzuje iba na nedeľnú sekciu novín „Ona hľadá jeho” s inzerátmi od žien hľadajúcich zoznámenie. Povieme Vám 7 dôvodov, prečo je zoznamovanie cez internetovú zoznamku jednoduchšie a bezpečnejšie než klasický inzerát.žena robí s mužom selfie

1. Môžete pridať svoje fotografie

Ak skúsite hľadať klasickou formou – majte sa na pozore. Podať inzerát je vo väčšine prípadov platená služba. Cena sa často líši v závislosti od počtu znakov, ktoré inzerát obsahuje. Na internetovej zoznamke Partner na úrovni máte samozrejme oveľa viac miesta a navyše si môžete k profilu pridať aj fotografie.

2. Môžete presne formulovať, čo hľadáte a ponúkate

Typický inzerát v novinách by mohol vyzerať napríklad takto: „Ž,62,šť,atr,nef,abst hľadá vzd.m,60+,šport,nef,abst…” K rozlúšteniu bude druhá strana potrebovať istú dávku kreativity a navyše nemáte možnosť, ako bližšie popísať svoje záujmy či požiadavky na vhodného partnera. „Atraktívny nefajčiar/ka” je stále veľmi široká skupina ľudí.

3. Vyhnete sa neserióznym ponukám

Pretože sa trh s ponukami na zoznámenie odohráva prevažne v anonymnej rovine, nájde sa tu aj veľa podvodníkov, ktorí si chcú s ostatnými len pohrávať. V rubrikách „Ona hľadá jeho” preto možno nájsť aj falošné oznámenia, v ktorých ženy predstierajú hľadanie vzťahov a ponúkajú pritom sexuálne služby za úhradu.

Na Partner na úrovni podliehajú online profily užívateľov prísnej manuálnej kontrole. Akákoľvek indícia, že by mohlo ísť o podvodníka, je dôkladne preverená a daný profil poprípade ihneď odstraňujeme.

4. Môžete si písať s niekoľkými ľudmi naraz

Nadviazať kontakt je vo svete online zoznamovania veľmi jednoduché a Vy máte väčšiu možnosť výberu. Môžete si písať s viacerými ženami alebo mužmi naraz a ísť na rande s tými, ktorí Vás najviac zaujmú. Ak Vám to na prvom rande nevyjde, môžete skúsiť niekoho ďalšieho z navrhnutých partnerov – šanca na nájdenie toho pravého sa tým samozrejme zvyšuje.

5. Môžete si vyberať podľa svojej chuti

Internet ponúka aj veľa možností, ako hľadanie ideálneho partnera prispôsobiť Vašim predstavám. „Ona hľadá jeho” sa môže jediným kliknutím zmeniť na „Ona hľadá tanečného partnera pre tango, niekoho na cestu okolo sveta, alebo niekoho, s kým sa výborne pobaví o obľúbenom spisovateľovi.”

6. Oslovíte oveľa viac ľudí

Naozaj dobrá zoznamka Vám zaručí dostatok zoznámenia chtivých žien a mužov zo Slovenska alebo v prípade záujmu aj zo zahraničia. Sami si totiž môžete zvoliť región hľadania, čo Vám umožňuje osloviť ženy a mužov, ktorí by Váš inzerát v miestnej tlači nikdy neobjavili.

Zoznámte sa vo Vašom regióne: Zoznamka na Slovensku

7. Idete s dobou

V časoch internetu len málokto trávi čas prechádzaním zoznamovacích rubrík v novinách. Tieto slová potvrdzuje tiež známy český odborník na partnerské vzťahy Peter Šmolka: „Dnes už nie sú internetové zoznamky len akousi skládkou životných stroskotancov. Výrazne častejšie volia túto formu ľudia, ktorí by sa pred dvadsiatimi alebo tridsiatimi rokmi zoznamovali ľahko aj klasickou formou.”

Ak stále váhate, zaregistrujte sa u nás presvedčte sa sami.

REGISTRÁCIA ZADARMO

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni