4 tipy ako zaujať ženu na online zoznamke

pár na lavičke

Na internete nemáte síce možnosť upútať pozornosť ženy rečou svojho tela, kúpiť jej drink či sa na ňu príťažlivo usmiať. Online zoznamka Vám však ponúka fantastické prostriedky k tomu, aby ste zaujali ženu svojich snov, udržali jej pozornosť a dostali tak šancu nadviazať s ňou vzťah. Prečítajte si naše 4 rady, ako ich treba používať.

1. Na prvom dojme záleží

Skutočne si dajte záležať na Vašom profile a profilovej fotografii. Je to síce rada, ktorá sa opakuje znova a znova. Uvedomte si však, že Váš profil a fotografia sú prvou možnosťou ako zaujať ženu.

Čítajte ďalej: Návod na atraktívny online profil

Prostredníctvom funkcie „Zaslať úsmev“ alebo možnosti zaslania piatich otázok máte šancu bez stresu preklenúť ten prvý moment, kedy potrebujete vymyslieť originálnu prvú správu. Avšak často je to práve Váš profil, ktorý rozhodne o tom, či sa Vám úsmev alebo otázky vrátia.

2. Dokonalá „baliaca fráza” neexistuje

Rozhodli ste sa ísť na to originálne a zabodovať tou najlepšou baliacou vetou” akú kedy kto vymyslel? Počítajte s tým, že žene stačí pár sekúnd a šanca, že Vám odpíše môže byť fuč. Radšej sa držte našich tipov:

Nezačínajte vetou, ktorá nevyžaduje odpoveď. Ak niekomu napíšete: „Páči sa mi tvoj profil“ alebo „Vyzeráš ako zaujímavá žena“, odpoveď sa vymýšľa ťažko a navyše to vyzerá ako správa, ktorú dostalo ďalších 50 žien.

Zamerajte sa na jej záujmy. To už si vyžaduje trochu snahy. Pozorne si prečítajte jej profil a nadviažte na niečo, čo Vás zaujalo. Do správy potom môžete zakomponovať otázku, ktorá jej ukáže, že sa o ňu skutočne zaujímate a môže s Vami nadviazať zaujímavý rozhovor.

Dbajte na pravopis. Nejaký ten preklep sa občas prihodí každému. Avšak správa plná gramatických chýb môže veľmi vážne otriasť Vašou snahou o navodenie dobrého prvého dojmu.

3. Ako zaujať ženu: Prejavte úprimný záujem

Získali ste pozornosť dámy, ktorej profil sa Vám páči? Teraz si ju treba udržať a zistiť, či sa k sebe hodíte. Ak však o bližšie zoznámenie nemáte skutočne úprimný záujem, nepredstierajte. Takto sa možno dopracujete k prvej či druhej schôdzke, skôr či neskôr ale vyjde najavo, že ste svoj záujem len hrali.

Každý človek túži mať vážny vzťah s niekým, s ktorým bude môcť zdieľať svoje zážitky a názory. S niekým, s kým si bude mať vždy čo povedať. Nestrácajte preto čas – ani svoj, ani ostatných používateľov online zoznamovacích portálov.

4. Vzbuďte dôveru

S predošlým bodom úzko súvisí aj fakt, že Vaše správy musia znieť dôveryhodne a úprimne. Žiadna rada ako zaujať ženu Vám nepomôže, ak budete pôsobiť dojmom neúprimného „hráča“. Buďte preto sami sebou, hľadajte ženy, s ktorými sa budete radi rozprávať a nenechajte sa odradiť prípadnými neúspechmi. Vaším cieľom je predsa nájsť si partnerku, s ktorou si budete vynikajúco rozumieť na základe Vašich pováh, a to za trochu námahy predsa stojí.

registrácia na Ako zaujať ženu

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni