Som:
Prosím zadajte svoje pohlavie.
Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu.
Prosím zadajte platné heslo
« Vráťte sa na predchádzajúci krok
lesbická zoznamka banner
č.1
Jednotka v zoznamovaní

Sme jednotkou v serióznom zoznamovaní na Slovensku.

48%
Podiel žien

Medzi našimi členmi je skoro rovnaký podiel žien a mužov.

100%
Kontrola profilov

Manuálna kontrola zaisťuje čo najvyššiu kvalitu portálu

Lesbická zoznamka pre vážne zoznámenie

lesbicka zoznamka partner na urovni

Chceli by ste sa vo svojom okolí zoznámiť s nejakou inou ženou, ale nemáte na to veľa možností? Lesbická zoznamka na Partner na úrovni Vám umožní nájsť partnerku pre vážny vzťah. Stačí len nastaviť Váš filter vyhľadávania.lesbicka zoznamka partner na urovni

Nemáte možnosť stretnúť iné lesby v okolí?

Slovensko je konzervatívna krajina a otvorenú queer scénu nájdete pravdepodobne iba v Bratislave. V hlavnom meste sa každoročne koná pouličná slávnosť Dúhový Pride alebo Filmový festival inakosti. Nájdete tu tiež gay kaviarne alebo bary, ktoré sú otvorené všetkým bez ohľadu na sexuálnu orientáciu.

Možno Vám ale zoznamovanie v baroch a kluboch nesedí alebo vo Vašom okolí jednoducho žiadne také miesto otvoreného stretávania nie je. Zoznamovanie cez internet nie je novinkou a iste ste už počuli alebo vyskúšali mobilné aplikácie ako igirls alebo tinder. Lesbická zoznamka Partner na úrovni sa od ostatných na internete líši tým, že pomáha dať dohromady hlavne tie ženy, čo hľadajú vážne zoznámenie a partnerku pre život.

Ako lesbická zoznamka na Partner na úrovni funguje?

Pomocou našej metódy návrhu vhodného partnera Vám pomôžeme nájsť ženu pre život, s ktorou môžete nielen budovať spoločnú budúcnosť. Princíp je založený na metodickom modeli, ktorý vypočítava takzvanú vzťahovú kompatibilitu našich členiek. Vypočítavame ju na základe demografických údajov, osobnostného testu a tiež osobných očakávania od budúceho vzťahu.

Zoznamka Partner na úrovni je určená aj nezadaným gayom a lesbám čo hľadajú vážny vzťah: Seriózna gay zoznamka

Vo Vašom online zoznamovacím profile nastavíte parametre, ktoré pre Vás počas hľadanie partnerky hrajú najväčšiu úlohu. Ide napríklad o vzdialenosť od bydliska, vek alebo najvyššie dosiahnuté vzdelanie. Budú Vám potom chodiť návrhy nezadaných žien podľa Vami nastaveného filtra.

Prihlásenie krok za krokom

Ako sa prihlásim do lesbickej zoznamky? Na hlavnej stránke počas registrácie zadáte, že ste žena, čo hľadá ženu a automaticky sa vám objaví Partner na úrovni lesbická zoznamka. Potom bude nasledovať vyplnenie osobnostného testu.

Pomocou tohto testu analyzujeme charakterové črty osobnosti, ktoré ovplyvňujú Váš vzťah k ľuďom a tiež potreby či priania týkajúce sa partnerských vzťahov. V ďalšom kroku si vyplníte Váš zoznamovací profil, nahráte fotografie (ak si prajete) a začnú Vám chodiť návrhy možných partneriek podľa Vami zadaného filtra vyhľadávania.

Všetky informácie týkajúce sa zoznamovania cez Partner na úrovni nájdete v sekcii Plán úspechu

Koučka Hana Wolf k zoznamovaniu a nadväzovaniu dlhodobých vzťahov hovorí: „Vo chvíli prvotného poznávania je dôležité, aby ste mali predstavu o tom, s kým chcete byť a presne vedeli, aké vlastnosti sú pre vás dôležité. Vždy sa sami seba pýtajte, či ste vnútorne šťastná a spokojná.”

Chceli by ste spoznať tú pravú ženu pre spoločný život? Zaregistrujte sa kliknutím na banner nižšie a vyskúšajte si vybrané funkcie našej zoznamky zadarmo.

registrácia na lesbická zoznamka

Autor: Redakcia Partner Na Úrovni

Tento článok pre Vás pripravila redakcia Partner Na Úrovni.

Viac článkov od Redakcia Partner Na Úrovni